Порошенко про прем’єрство Туска: такі лідери як ніколи потрібні Європі та демократичному світу

Новий прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск зможе покласти новий початок у відносинах між Польщею та Україною, а також стане тим лідером, якого потребує західний світ.

Відео дня

Про це написав лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко, коментуючи повернення Туска на посаду очільника уряду Польщі. Він назвав польського політика “щирим та великим другом України”. 

“Такі лідери як ніколи потрібні сьогодні Обʼєднаній Європі та західному демократичному світу. Із свого власного досвіду співпраці знаю, Дональд Туск прагне і здатен робити з неможливого можливе. Для мене він завжди був особистим другом та союзником і по праву може вважатись одним з “батьків” і ратифікації Угоди про асоціацію, і безвізу між Україною та ЄС”, – зазначив Порошенко.

Політик висловив упевненість, що Україна і Польща й надалі будуть спільно боротись за безпеку континенту та європейські цінності.

“Вірю у початок нової сторінки у відносинах між Польщею та Україною як у взаємодії для боротьби проти російської агресії, так і у просуванні євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України”, – зазначив Порошенко.

Як повідомляв OBOZ.UA, 15 жовтня у Польщі відбулися парламентські вибори, за результатами яких визначились 460 членів Сейму. Опозиція отримала більшість: “Громадянська платформа” під керівництвом Туска, альянс “Третій шлях” та Ліва партія. У листопаді проєвропейські партії Польщі дійшли згоди про коаліцію.

3

3

2

1

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *