Порошенко привіз дрони журналістці ”5 каналу” Ірині Шевченко, яка воює у батальйоні ”Сармат”

Журналістка “5 каналу” Ірина Шевченко пішла на фронт ще за рік до повномасштабного вторгнення, у березні 2021 року. Як розповіла Ірина в одному з інтервʼю, не змогла бути осторонь цієї війни.

Відео дня

Ірина, яка народилась у Криму, приєдналась до 21-го окремого мотопіхотного батальйону “Сармат”. У 2014 року він сформувався як добровольчий підрозділ з мешканців Херсонщини. Зараз батальйон входить до складу 56-ї окремої мотопіхотної бригади.

Першу ротацію Ірина відбула у Пісках на Донеччині. Росіяни штурмували селище поблизу ДАПу, буквально стираючи його з землі. Вороги обстрілювали всіма видами зброї, окрім атомної, застосовуючи тактику “випаленої землі”, розповідає журналістка: “120-ті міни ми взагалі не рахували. Танки, “гради”, “гіацинти”, фосфор, “запальнички”, “Солнцепек”.

“У цій ситуації наші хлопці протрималися, дали можливість нам підготувати резерви, зібратися і на Харківському фронті, і на Херсонському”, – пояснює Ірина.

Петро Порошенко у черговий приїзд до військових на Донеччину виконав замовлення і від бійців “Сармату”, які зараз стоять на Бахмутському напрямку. БПЛА “Mavic”, які екс-міністр оборони зневажливо називав “весільними дронами”, допомагатимуть військовим з ближньою розвідкою. “Ірина Шевченко працювала з нами на 5 каналі і зараз залишається потужним представником у Збройних Силах України. Там, де було спекотно і небезпечно, – Ірина була там”, – говорить Порошенко.

“Я хочу подякувати Ірині, бо початок повномасштабної агресії 24 лютого вона зустріла у Донецькій області, даючи відсіч російському агресору. Вона робить дуже непросту роботу у батальйоні “Сармат”, – зазначає Порошенко.

“Дякую вам за “Мавіки”. Дякую вам, Петро Олексійовичу, за підтримку армії, починаючи з 2014 року”, – відповіла Ірина і вручила Порошенку свій шеврон: “Це вам на згадку про ще один вимір роботи 5 каналу на перемогу”.

Наостанок Ірина Шевченко ділиться, що б хотіла робити після перемоги. Каже: закохалась у Донецький край, він прекрасний, тому мріє розвивати тут туризм. Але спочатку треба викинути з Донбасу і з усієї України ворога.

1

1

0

1

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *