Порошенко попередив США: ви витратите вдесятеро більше, якщо зараз не допоможете зупинити Путіна

Сполучені Штати Америки не повинні перетворювати України на заручницю своєї внутрішньої політики, інакше це буде перемогою президента РФ Володимира Путіна. Якщо через внутрішні суперечки в США буде заблокована допомога Україні, пізніше американцям доведеться витратити вдесятеро більше, щоб зупинити агресора.

Відео дня

Про це в ефірі CNN заявив лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко. Він закликав Америку продовжити підтримку України.

“Кожен повинен розуміти, яка у нас атмосфера тут, в Києві і в Україні. Минулої ночі 10 російських балістичних і крилатих ракет обстріляли цивільні об’єкти в Києві. Внаслідок цього ракетного обстрілу було важко поранено 53 людини, у тому числі діти. Кожен день зволікання – це нові життя мирних українських громадян і нові жертви цієї війни”, – сказав Порошенко.

“Дуже просимо, перш за все, не зволікайте. По-друге, не робіть Україну заручницею, особливо заручницею внутрішньої дискусії, тому що Україна зараз – це питання цінностей. Україна зараз – це питання свободи і питання демократії”, – переконаний Порошенко.

“Позаду мене – 300 безпілотників FPV, які завтра я передаю нашим військам, які воюють на Сході. Чому ми використовуємо дрони-камікадзе? Тому що у нас не вистачає боєприпасів. І в цій ситуації ми повинні зробити все можливе, щоб продемонструвати Путіну, що в нього ніколи не буде жодного шансу”, – говорить Порошенко.

“Ми розраховуємо, що двопартійна підтримка, яку ви демонструєте вже 10 років, може допомогти нам зупинити Путіна, тому що Путін боїться двопартійної підтримки. Путін виграє, коли Україна починає бути заручником”, – наголосив Порошенко.

На запитання ведучої, що буде робити Україна, якщо не отримає необхідні кошти, Порошенко відповів: “ми будемо боротися далі. У нас просто немає іншого виходу. Але ціна, яку ми заплатимо, буде набагато вищою. І ціна, яку ви заплатите, буде набагато вищою. Бо якщо ви не можете витратити 1 долар, щоб зупинити Путіна тут, в Україні, ви повинні будете витратити 10 доларів, щоб зупинити Путіна за межами України. Зрештою, зараз це найкраща інвестиція у світі”, – наголосив Порошенко.

47

47

2

3

5

1

0

115Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *