Порошенко подякував віцепремʼєру Чехії за “снарядну” ініціативу та закликав прискорити вступні переговори України з ЄС

Петро Порошенко в офісі “Євросолідарності” обговорив із віцепремʼєр-міністром Чеської Республіки, міністром праці та соціальних справ Маріаном Юречкою подальшу підтримку України. Пʼятий Президент подякував керівництву Чехії за лідерську роль у пошуку та забезпеченні ЗСУ потрібними артилерійськими боєприпасами.

Порошенко наголосив на необхідності подальшого зміцнення західної допомоги для наближення перемоги над агресором, повідомляє “Європейська Солідарність”.

“Подякував Чеській Республіці за прихисток тисяч українських громадян на своїй території внаслідок повномасштабного російського вторгнення та звернувся з проханням розглянути можливість продовження терміну дії механізму тимчасового захисту для українських біженців і після його завершення навесні 2025 року”, – повідомив Петро Порошенко у соцмережах.

“Окрему увагу приділили європейській інтеграції України та початку вступних переговорів між Києвом та Брюсселем без подальших зволікань”, – пише Порошенко.

Учасники зустрічі також обмінялися думками щодо нагальних викликів в економічній та енергетичній безпеці України, стійкості демократичних інституцій, важливості зміцнення парламентського плюралізму, боротьби з корупцією, діяльності незалежних ЗМІ.

Як повідомляв OBOZ.UA, Порошенко передав на передову чергові три системи РЕБ “Ай-Петрі”.

26

26

3

3

2

1

30Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *