Порошенко поїде з робочим візитом до Вашингтона та Варшави: які зустрічі та заходи заплановано

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко здійснить робочий візит до Варшави та Вашингтона. Він візьме участь у Саміті Міжнародного демократичного союзу у Вашингтоні (США) та проведе низку зустрічей як у Вашингтоні, так і у Варшаві.

Відео дня

Про це повідомила пресслужба “Євросолідарності” на сайті партії.

У Вашингтоні Петро Порошенко виступить на Саміті Міжнародного демократичного союзу на тему геополітичних змін у світі та необхідності зміцнення трансатлантичної єдності на підтримку України.

Крім цього, у Вашингтоні п’ятий Президент проведе низку зустрічей з членами обох партій Конгресу США, де обговорить посилення американської фінансової та військової допомоги Україні. Також плануються зустрічі з представниками Державного департаменту США, керівництвом Європейської Комісії та Головою Консервативної партії Великої Британії.

Також Петро Порошенко відвідає Варшаву, де зустрінеться з керівництвом Комітету у закордонних справах Сейму Польщі, представниками польських політичних та експертних кіл.

Порошенко обговорить зміцнення підтримки Польщею України у відсічі російської агресії, а також у набутті нашою державою членства в ЄС та НАТО. Одна з тем під час зустрічей Порошенка у Варшаві – припинення транспортної блокади на кордоні з Україною.

24

24

5

6

2

2

4

14Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *