Павло Клімкін: ЄС ”показав язик” Путіну: саміт запустив процес, який вже не зупинити — Блоги | OBOZ.UA

У рішенні Євросоюзу про відкриття переговорів прекрасно все. Само собою залишається бажання лідерів ЄС не опинитися у заручниках Угорщини і зберегти обличчя. А також небажання Орбана бути цапом – відбувайлом для Путіна. Та й є ті в ЄС, хто поки не знає, що з нами робити, адже ще ніколи в історії переговори не починалися з країною в стані війни. Хоча звісно “своє” Орбан ще візьме, адже консенсус потрібен для відкриття і закриття кожного розділу переговорів.

Відео дня

А головне – ЄС “показав язик” Путіну, який в той же день розповідав на щорічній прес-конференції про “російське місто Одесу” і все інше в тому ж сенсі. Рішення про переговори є, як кажуть в Євросоюзі, геополітичним. Воно визначає нові межі Європи і власне нову Європу.

Яка здатна показувати не тільки язик, а й зуби. І так само здатна підтримати одеситів, як і всіх українців в їхньому рішенні бути європейцями, а не частиною російської імперії. Путін зробить все, щоб зіпсувати нашу євроінтеграцію, тут не потрібно себе вводити в оману – для нього наше членство в ЄС такий самий кошмар, як і наше членство в НАТО.

Боротьба за Євросоюз тільки починається. Але Україна повертається в Європу, в якомусь сенсі це реінтеграція, адже ми частиною Європи були до моменту російської окупації, а РФ Європу залишає. Українці завжди були європейцями і цей факт тепер політиччно та ментально прийнятий в Євросоюзі. Саміт ЄС запустив новий геополітичний та історичний відлік, його вже не зупинити.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

168

168

1

4

17

0

3

4Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *