Підтримка Канади виходить за рамки військової допомоги: посол Цмоц розповіла про свою місію в Україні

Новий посол Канади в Україні Наталія Цмоц прибула до Києва минулого місяця. Вона заявила, що в рамках своєї місії продовжуватиме працювати над підтримкою Оттави Києва.

Відео дня

Про це пише CBC. “Україна дійсно близька моєму серцю, і я хочу, щоб Україна досягла успіху”, – сказала Цмоц.

Завдання нового посла двояке: у короткостроковій перспективі основна увага приділяється підтримці невідкладних потреб України в обороні та безпеці, водночас протидіючи всім формам російської агресії. У рамках цього вона часто проводить зустрічі з колегами із країн “Великої сімки” у Києві.

Довгострокова мета – зробити Україну такою, щоб вона змогла приєднатися до військового альянсу Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного договору, підтримуючи реформи та реконструкцію, а також гуманітарну допомогу.

Цмоц заявила, що її роль полягає в координації цих зусиль на різних фронтах та забезпеченні ясності між Оттавою та Києвом.

Але підтримка Канади Україною виходить за рамки військової допомоги та спрямована на допомогу у побудові більш зеленої та демократичної країни.

Зазначимо, що Наталія Цмоць раніше обіймала посаду директора відділу науки та парламентської мережі у Міністерстві державної служби Канади, куди перейшла з Міністерства у справах корінних народів.

Також дипломат працювала у Міністерствах оборони та охорони здоров’я. У 2011-2013 роках була радником з питань технічного співробітництва у посольстві Канади в Україні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Канада 23 серпня оголосила про новий пакет санкцій проти країни-агресора проти Росії. Обмеження торкнулися банків та ядерної галузі РФ, було розширено списки підсанкційних фізичних та юридичних осіб.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

1

1

0

0

0

0

0

88Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *