Орбан видав у дусі роспропаганди, що ”бідні діти Африки не отримали українського зерна”

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав експорт українського зерна Чорним морем “комерційним проєктом США”. При цьому політик видав, що продукція нібито не потрапляє до країн Африки, а залишається у Європі.

Окрім того, Обран вважає експорт українського зерна “шахрайством”. Про це він заявив в ефірі угорського телебачення (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Орбан фактично повторив пропагандистський наратив країни-терориста Росії про те, що українське зерно нібито залишається в Європі та не доходить до країн Африки. Політик видав, що через це “бідні діти не бачать хліба”.

“Виходить, що ми вивозимо зерно з України, але воно не потрапляє до Африки. А трейдери тут, у Європі, маючи дешевше, ніж угорське, румунське та польське зерно, замість того, щоб купувати наше зерно, починають купувати дешевше українське зерно. Бідні африканські діти не бачать від цього ні кілограма хліба. Тож тут очевидне шахрайство”, – заявив Орбан.

Відео дня

Крім того, угорський прем’єр звинуватив Європейську комісію у “шахрайстві” з експортом українського зерна. На думку Орбана, продукція з України осідає в Європі за низькими цінами. При цьому в російських пропагандистських традиціях він звинуватив у всіх бідах США.

“Саме тому ми боролися в Брюсселі за те, щоб українське зерно не могло ввозитися до країн Центральної Європи і залишалося тут. Нам доводиться вести такі бої з Брюсселем щодня. Брюссель просто не готовий стати на бік держав-членів і народів Європи, а представляє зовсім інші інтереси. У цьому зерновому питанні це не європейські, румунські, польські, угорські, а радше американські інтереси”, – сказав Орбан.

Нагадаємо, у канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана видали чергову абсурдну заяву про російсько-українську війну. Представник глави уряду Гергей Гуляш заявив, що державі-терористу Росії нібито потрібно надати “гарантію безпеки”.

Глава угорського уряду Віктор Орбан продовжує грати на руку диктатору Кремля Володимиру Путіну і заявив, що Заходу слід переглянути свої відносини з Росією. Зокрема, міжнародним партнерам України слід відмовитися від переконань щодо відновлення її територіальної цілісності та вступу в НАТО.

Раніше Орбан назвав брехнею позицію Сполучених Штатів, які твердо переконані у остаточній перемозі України над Росією на її адміністративних територіях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Орбан дорікнув Заходу за підтримку України. За його словами, від цих дій страждають українці. За його словами, війну неможливо зупинити мирним шляхом. Для цього має бути “припинення вогню, і негайно”.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

18

2

18

2

1

0

8

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *