Олена Зеленська виступила на форумі YES разом з Тімоті Снайдером

Олена Зеленська виступила на YES разом з Тімоті Снайдером та розповіла, що читає його книгу

Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Олена Зеленська вдруге виступила на полях щорічного форуму YES у Києві разом з професором Єльського університету Тімоті Снайдером. Про це перша леді у неділю, 10 вересня, розповіла у своєму фейсбуці, а також повідомила пресслужба форуму.

– Наша бесіда з паном Снайдером називалася «Зцілюємо Україну: Реабілітація та психічне здоров’я». Схожа тема – «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього» – була в Саміту перших леді та джентльменів, — написала вона.

Під час свого виступу дружина президента сказала, що піклування про себе це передусім відповідальність, а не егоїзм.

– Ця тема є важливою для всього світу. У ментального здоров’я немає кордонів. Кожна людина у світі має зрозуміти, що піклування про себе — це не егоїзм. Це відповідальність. Тому що, якщо в тебе немає ресурсу жити нормальним життям, то такого ресурсу немає й у твоєї родини, ти нічого не даєш своєму суспільству. І це може привести, на жаль, до жахливих наслідків.

Перша леді зауважила, що у нашому суспільстві досі існує багато патернів, що якщо тобі сумно, то ти просто стомився, або якщо тобі страшно, то ти просто боягуз. 

Олена Зеленська також розповіла, що зараз читає книгу Тімоті Снайдера «Шлях до несвободи».

Тема цьогорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) – «Майбутнє вирішується в Україні». У пʼятницю, 8 вересня, Володимир Зеленський виступив на відкритті форуму YES. Також президент взяв участь у панельній дискусії, яку модерував ведучий CNN Фарід Закарія. Іншими іноземними гостями YES цьогоріч були експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон, 43-й президент США Джордж Буш, британський історик Ніл Фергюсон, міжнародний оглядач The New York Times Томас Фрідман.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *