Олена Зеленська обрала костюм GASANOVA для третього Саміту перших леді та джентльменів

Олена Зеленська обрала костюм GASANOVA для третього Саміту перших леді та джентльменів

Олена Зеленська провела у Києві третій Саміт перших леді та джентльменів. З метою безпеки саміт транслювали не онлайн, а в запису. Перша леді цьогоріч обрала молочний костюм українського бренду GASANOVA та брошку у вигляді карти України.

– Рада вітати колег сьогодні у Києві на третьому саміті нашої спільноти. Як і обидва попередні, проводимо його у місці сили українців – у Софії Київській. Як і раніше, зібралися, щоб діяти разом задля порятунку й покращення людських життів. Цьогоріч одним із результатів нашого зібрання стане заснування мережі медичного партнерства між країнами. Сателітний саміт профільних міністрів і представників клінік уже пройшов на полях саміту, – розповіла Олена Зеленська у соцмережах.

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Фото: REUTERS

Тема саміту – «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього». Ведучими були українська тележурналістка Ганна Гомонай та британський комік Стівен Фрай. У вступній частині саміту виступили президент Володимир Зеленський, королева Швеції Сільвія та державний секретар США Ентоні Блінкен. Участь Блінкена у саміті до останнього тримали у секреті, у програмі він значився як “спеціальний гість”.

У панельних дискусіях під час саміту взяли участь французький письменник та режисер Бернар-Анрі Леві і голлівудський актор та режисер Шонн Пенн. По відеозв’язку доєднався голлівудський актор Річард Гір. Загалом у саміті цьогоріч у змішаному форматі взяли участь двадцять шість перших леді та джентльменів.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *