Олександр Левченко: Якби в історії воєн Угорщини Будапешт беріг життя угорців, то країни не стало б — Блоги | OBOZ.UA

Україна продовжує боротьбу з могутнім російським агресором, який підтримується більшістю диктаторських режимів світу. За Україною стоїть демократичний світ, який поки не може дати всю необхідну зброю, щоб нанести вирішальний удар російським військам на тимчасово окупованим територіях, щоб вони забралися геть назад додому в РФ. Проте та допомога, що надходить Києву високо цінується українським народом.

Відео дня

ІТ-коаліція – це ще одна колективна ініціатива у рамках “Рамштайну”, на додаток до вже існуючих: артилерійської, танкової, авіаційної. ІТ-коаліція під керівництвом Естонії та Люксембургу об’єднала країни, які мають великий досвід у сфері кібербезпеки (Бельгія, Данія, Латвія, Литва). Невдовзі до групи приєднається також Ісландія. Україна може досягти переваги над ворогом не кількістю солдат, а лише завдяки асиметричним діям, заснованим на технологічних інноваціях. Нова ІТ-коаліція забезпечить необхідну цифрову основу для підтримки розгортання нових технологічних рішень в Україні. Країни ЄС узгодили 4-річний пакет фінансової допомоги Україні на суму €50 млрд. Союзники надають Україні допомогу, яка забезпечує стійкість нашої держави в умовах повномасштабної агресії. Незважаючи на напружені дискусії, країн ЄС змогли досягти згоди.

Кремль не дочекається моменту, коли союзники облишать допомогу Україні. Сьогодні Київ може розраховувати на збільшення постачання артилерійських снарядів до 1 млн на рік. Між тим, угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан виступив проти надання Україні пакету фінансової допомоги ЄС. Зрозуміло, що таких дій від нього вимагає Кремль, який розуміє, що допомога у сумі 50 мільярдів євро значно зміцнить спроможність України протистояти російській агресії, тож був у чергове задіяний московський канал впливу, яким зараз став офіційний Будапешт. Крім того, Угорщина заявила, що виступає проти надання європейцями Україні зброї, так як це дає можливість Києву продовжувати війну, в якій “гинуть люди”.

План Орбана і його поплічників простий: терміново підписується мирна угода, а те що Росія прихопить українські території, що втричі більші ніж сама Угорщина, Будапешт не хвилює. Орбан і Сійярто грають у дурників – миротворців. Псевдо пацифістські заклики окремих країн Європи до припинення передачі озброєнь Україні — це російська пропаганда, загорнута у благі наміри, насправді ж це приведе до ще більш кривавої війни. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто під час свого виступу на міністерській зустрічі ОБСЄ у Скоп’є переконував, що постачання зброї Україні не приведе до миру, мотивуючи бажанням “зберегти життя угорців”. Якби Будапешт беріг життя угорців у боротьбі, наприклад, з Османською імперією, то Угорщини просто б не стало.

Сійярто також заявив, що Угорщина “теж відчуває на собі цю війну”, зокрема через підвищення цін на енергоносії та інфляцію. Сійярто мабуть “забув”, що інфляція присутня в угорській економіці вже багато років. А деякі моделі розвитку економіки у світі використовують інфляцію як фактор для економічного зростання. Та Сійярто мабуть неук у цих питаннях. А щоб хоч якось відчути подих війни він мав би хоч раз приїхати бодай до Києва, навіть не у прифронтові регіони, як це зробила абсолютна більшість міністрів закордонних справ ЄС. Виявляється, Сійярто відчуває подих війни сидячи у Будапешті, який просто набитий величезною кількістю російських шпигунів, тому що Угорщина є єдиною країною ЄС, яка не вигнала зі своєї території російських громадян, які займаються розвідувальною діяльністю.

Також він зазначив, що на війні гинуть і представники угорської меншини: “ми не хочемо, щоб більше угорців загинули, але в загальному вигляді – ми не хочемо, щоб більше людей загинуло”, – додав він. Для цього йому треба було б хоч раз звернутися до російського колеги Лаврова, з яким він проводить постійні зустрічі і попросити Москву повернути свою армію додому. Проте Сійярто в розмовах з Лавровим мовчить наче риба, як води у рота набрав. Угорський міністр вбачає відновлення переговорного процесу між Україною та РФ єдиним правильним рішенням, повністю повторюючи російську позицію.

Псевдо пацифістські заклики, які транслюють проросійські політики не несуть здорового глузду. Натомість, публічні заяви про припинення військової підтримки України шкодять Європі. У випадку закінчення війни таким шляхом, можна очікувати не на мир, а на тимчасове перемир’я. Росія використає цей час, щоб відновити свої сили для наступного вторгнення, про що свідчить збільшення потужностей російського військово-промислового комплексу та тісна і продуктивна співпраця Москви з Іраном, Північною Кореєю та частково з Китаєм у питанні постачання озброєнь та технологій.

Зараз зрозуміло усім, крім Будапешту, що істинна перемога європейської демократії станеться лише тоді, коли Росія буде неспроможна на військову агресію у бік інших держав, перш за все, європейських.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

0

0

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *