Олександр Кірш: Україні терміново потрібні декілька щирих трампістів — Блоги | OBOZ.UA

На двох останніх президентських виборах у США українській владі не вдавалося вгадати з майбутнім президентом, тобто ставили не на тих, що потім спричиняло певні, м’яко кажучи, незручності.

Зараз вибір офіційної України всім відомий, і в ситуації 50 на 50 це дуже небезпечно. Тому нам потрібні неофіційні, але гучні трампісти, які можуть за потреби набути офіційний статус, тобто влада у разі перемоги Трампа цих персон немов би включить-активує.

Зрозуміло, що “трампувати” можна у різний спосіб. Чи то за схемою “краще старий ідіот, ніж старий бовдур”, чи то трохи серйозніше. Вважаю, що треба саме серйозніше.

Тоді відповідні медіаперсони із “трампістським” стажем хоча б у півроку, якщо переможе Трамп, не тільки стануть гучномовцями від влади, але можуть навіть отримати певні дипломатичні посади.

Трампістів треба терміново вирощувати — бажано з тих, хто Трампові дійсно співчуває. Й нехай ці “три трампісти, три веселих друга” критикують Байдена за недостатню підтримку України, так би мовити, з позицій Трампа: а от він би допоміг, а от він би надав, а от він не боягуз, а от він рішучий, а от він прийде — й буде Україні щастя…

Тільки треба поквапитись. В листопаді виявиться запізно. “Запіздалі” (як кажуть деякі депутати) трампісти вже не допоможуть, готувати їх і демонструвати світові слід безпосередньо зараз — негайно.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…89

89

14

20

20

2

748Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *