Олександр Кірш: WSJ: російська загроза змусить Європу збідніти до рівня 80-х — Блоги | OBOZ.UA

Європейським країнам треба повернути соціальні стандарти до того рівня, на якому вони були за часів холодної війни. Інакше Європа буде не в змозі протистояти загрозі з боку рф без допомоги США, про що пише The Wall Street Journal.

Трамп, таким чином, виявився лише каталізатором цього процесу, причина ж його полягає в тому, що європейські члени НАТО підвищили свій соціальний рівень за рахунок понадмірного зниження витрат на оборону, занадто безтурботно сподіваючись на Сполучені Штати й на те, що великої війни більш не буде.

Навіть тепер домовлятись із суспільством щодо зниження соціальних стандартів заради обороноздатності легше тільки на сході й чим далі від росії, тим складніше.

Лише Трамп і тримає Європу в тонусі, нагадуючи, як важко їй буде проти росії без американської підтримки.

Може, Європі дешевше зараз допомогти Україні знищити мордор і так вирішити всі питання? Допомога Україні це інвестиція в соціальне майбутнє європейських країн. І, до речі, Сполучених Штатів — теж. Це вже не WSJ, це я додаю від себе.

Буриданів віслюк вагався між двома оберемками сіна, доки не помер. Європа обирає між витратами на боєздатність і соціальними — між гарматами й маслом. Америка (де не тільки віслюки, але й слони) обирає між безповоротною допомогою Україні й кредитом під 0 відсотків, а поки що нічого не дає взагалі, бо не може визначитись, як дати краще.

Якщо Цивілізація не обере те, що важливіше, їй невдовзі стане ані до фермерів, ані до червоних ліній, ані — навіть — до Мексики. Віслюки замислились.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…144

144

2

13

11

3

634Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *