Олександр Кірш: Повстання динозаврів у Новому Світі й ковток надії України — Блоги | OBOZ.UA

“Зробимо [бля] великою знову!” — якщо підставити сюди замість БЛЯ будь-яку країну, можна отримати фактично базовий лозунг чи то Трампа, чи то путіна, чи то Орбана, чи то Ердогана, чи то гітлера. Головне тут навіть не ВЕЛИКОЮ, головне тут ЗНОВУ. Людям обіцяють повернути КОЛИШНЄ щастя! Й народ ведеться. І зараз, і раніше. На різних континентах.

Відео дня

(І в Новому Світі, і в Старому щастя у політичних збоченців знаходиться не попереду, а виключно позаду.)

На вході — ностальгія. Все буде знову так, як було до Байдена, до Горбачова, до Тріанона (це вже географія), до Ататюрка, до Версаля (це як Тріанон — до речі, вони поруч).

На виході — трампокаліпсис. Що може початись вже зараз з “повстання динозаврів” в Техасі.

Недарма, між іншим, Трамп нещодавно назвав Орбана лідером Туреччини. Всі вони насправді дуже схожі ментально. Як і ті, хто за них голосує. А їм здається, що дуже схожі всі ми. Бо ми для них — гості з майбутнього.

А тепер — про зворотний бік цієї сучасної історії з динозаврами. Адже за певних обставин навіть від них може бути користь, причому суттєва.

Зараз одна тільки північна корея — голодна й боса країна жебраків — має надати мордорові в 5 разів більше снарядів, ніж пообіцяли Україні надати за цілий рік понад півсотні держав коаліції “Рамштайн”, включаючи все НАТО, в тому числі й США, всі разом.

За такої ситуації динозавр Трамп, як вважають деякі експерти (а я особисто не стільки вважаю, скільки на це сподіваюсь), може на демонстративну противагу слабкому Байденові надати Україні, якщо переможе на виборах, значно більше допомоги — як пише Альфред Кох, на контрасті. Мовляв, відчуйте всі різницю (дотягнути б нам тільки). Бо в минулому Америки був, між іншим, і Рейган. Отака надія…

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

14

14

0

1

1

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *