Олександр Кірш: Неочікуване: 50+ ближче до Заходу, ніж молодь — Блоги | OBOZ.UA

Згідно з опитуванням, яке провів КМІС, якби зараз був 1991-й рік і треба було б обирати на президентських виборах між Кравчуком і Черноволом, країна б обрала Черновола, причому з перевагою майже в 6 разів.

Відео дня

На Заході України в нього була б перевага майже в 11 разів, в Центрі — в 8, на Півдні — в 3 з гаком, на Сході — в 2 з гаком. Тобто Чорновіл переміг би в усіх регіонах з великим відривом.

Але цікаво й те, що найбільшу підтримку він отримав би серед тих, хто насправді голосував в 1991-му, тобто серед 50+. Ця категорія (яка тоді голосувала зовсім інакше) дала б Чорноволу відрив по Україні у понад 8 разів, тобто більше, ніж “молодь” (до 50 років), яка б цей показник зменшила й разом з якою віртуальна перевага по країні в цілому не дотягнула б — див. вище — й до 6 разів.

Таким чином, 50+ зараз ментально ближче за молодь до Заходу, причому й до Заходу України, й до Заходу взагалі. Відчуття історичної провини чи мудрість, яка трохи спізнилася?

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

173

173

6

11

22

23

2

58Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *