Олександр Кірш: Der Spiegel радить нам не мріяти про швидке повернення територій і намагатись відчути щастя — Блоги | OBOZ.UA

Один з найвідоміших німецьких щотижневих журналів (з накладом понад 1 млн!) Der Spiegel пише, що цю війну неможливо швидко закінчити військовим шляхом, що Україна мусить звикати до нової реальності, а українці навіть за таких умов мають навчитися бути щасливими.

Відео дня

Щоб краще зрозуміти настрій автора тієї статті, наведу лише один приклад: почувши розповідь українця про те, як він лише за півтора місяці перейшов на українську мову з російської, німецький автор іронічно коментує, що той ніби розповідає про вдалу дієту.

Звичайно, з таким веселим настроєм — які ще там території? Будьте щасливі — то й все.

Німеччина вже не пам’ятає, що таке російська окупація, коли країна поділена на дві окремі держави, не пам’ятає про стіну в Берліні. Вона все забула, вона щаслива й респектабельна.

Так, німці нам допомагають і дуже суттєво, але якось відчувається, що ми своїм спротивом ворогові трохи псуємо їм настрій.

А якби росія була вже у Чопі, їм було б краще? Просто б звикли, що мордор трохи наблизився, як звикли свого часу до слова “калінінград”?

Це війна не тільки за Україну. Це війна за Європу й Цивілізацію. Це НАША СПІЛЬНА війна. І якщо німці не хочуть ВСІ РАЗОМ розмовляти російською, чи варто іронізувати щодо дієти?

Попереду наша довга боротьба за наші землі. Наша — разом з німцями. Разом з британцями, французами. Разом з американцями, бо океан це для для нашого часу велика калюжа.

Чекаємо на допомогу в цій дуже нелегкій боротьбі. І щасливими будемо тільки разом. Коли разом переможемо. Тоді разом і поіронізуємо. Поки зарано.

Нескінченна, кажете, війна? Це НАША З ВАМИ СПІЛЬНА нескінченна війна. ДопоможІть її закінчити Перемогою. НАШОЮ З ВАМИ СПІЛЬНОЮ Перемогою.

Європа з розірваною Україною це не Європа, а непорозуміння. Як була непорозумінням Європа з розірваною Німеччиною. Спасибі всім, хто нам допомагає, слава Україні!

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

210

210

3

6

19

11

12

39Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *