Олександр Кірш: Байден знову випереджає Трампа й до чого тут спікер Джонсон — Блоги | OBOZ.UA

Згідно з опитуванням Quinnipiac University від 21-25 березня, в якому взяли участь 1407 виборців, Байден знову попереду минулого президента — 48%:45%.

Втім, якщо перелік кандидатів розширити, попереду вже Трамп — 39%:38%.

Однак, додаю я вже від себе, якщо Ніккі Гейлі агітуватиме за Байдена, що не виключається й на що вона сама натякала, перевага Байдена, навпаки, значно збільшиться, причому в першу чергу саме в тих штатах, які вагаються й тому мають вирішальне значення.

Трохи раніше було опитування від The Economist, згідно з яким Байден теж випереджає Трампа — 45%:44%.

До цих опитувань Байден був попереду аж у серпні минулого року, тобто він повернувся на той рівень.

За таких обставин спікер Палати представників Майк Джонсон може змінити свою поведінку на користь демократів.

Тим більш, що вони йому пообіцяли не здавати його у разі чого трампістам, як здали його попередника Маккарті, що тепер вважають своєю помилкою.

Тож прийняття допомоги Україні стає більш реальним, і кожен відсоток Байдена цей процес прискорює.

Слід, щоправда, враховувати й те, що Гілларі Клінтон у 2016 році теж випереджала Трампа за опитуваннями й навіть дійсно набрала голосів майже на три мільйони більше, але не там, де треба, й завдяки особливостям унікальної американської виборчої системи вибори тоді виграв Трамп.

Зараз, однак, важливо не стільки те, хто переможе, скільки в кого краще результати за опитуваннями, адже саме вони спонукають в ці дні американську еліту брати до уваги зростаючі проценти Байдена, які засвідчують (у тому числі) підтримку американцями курсу на сприяння Україні.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…66

66

2

5

12

1

218Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *