Оксана Забужко: Сувора правда: Україна буде і в ЄС, і в НАТО, але трохи не так, як ми хочемо — Блоги | OBOZ.UA

Гаразд, скажу нарешті і я вам свою сувору правду, “холодний душ” і т.д. – буде, буде Україна і в ЄС, і в НАТО, тільки тут – як і в приватному житті: коли ваші юнацькі бажання збуваються, ви бачите, що ви насправді “не того” хотіли… Нас приймуть дуже швидко, виганяючи до туалету всіх орбанів, які лягатимуть на дорозі, з тої простої причини, що перелякані європейські лідери чудесно розуміють: якщо, крий-бо’, на виборах у США щось піде “не так” і США приберуть простерту над Європою з 1945 р. парасольку безпеки, то посередині ЄС – сепрайз, сепрайз! – оголиться така сама гігантська-беззахисна чорна дзюра позбавленої власної армії Німеччини, як і в 1945-му, – і ціла ЄС завалиться від першого ж удару, як дитячий картковий будиночок!..

Відео дня

І тоді єдиний готовий ресурс, яким можна буде прикритись проти “можем-повторітя” зі Сходу,- це буде хто? Правильно – найкраща на континенті армія з досвідом 10-літньої війни! А для цього вона має бути в складі ЄС – разом із своєю країною. От і всенька “сувора правда”.

Ясно, що ми дещо не так собі уявляли своє європейське майбутнє. Але яке вже є… Чим швидше ми усвідомимо реальний стан справ, тим більше шансів зустріти це майбутнє добре приготованим – і тоді, можливо, нам як нації вдасться зіграти ним на свою користь, а не тільки платити своєю кров’ю за чужі бенкети, і Мазепине “же през шаблю маєм права” наповниться для нас новим змістом.

Одне слово – шануймося, бо попереду справді достолиха роботи.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

288

288

5

11

33

17

6

38Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *