Нардепу Сергія Лабазюка повідомили про підозру у спробі підкупу Мустафи Найєма

Фото: facebook.com/SergiyLabazyuk

Народному депутату Сергію Лабазюку повідомили підозру у спробі підкупити віцепрем’єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова та голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма. Про це повідомило Національне антикорупційне бюро України.

– НАБУ і САП спільно з віцепрем’єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України викрили чинного народного депутата, за сумісництвом власника великого будівельного та аграрного бізнесів, на пропозиції неправомірної вигоди, — заявили в НАБУ.

За версію антикорупційного бюро, член депутатської групи “За майбутнє” у серпні звернувся до Найєма з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. 

– Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав викривачу-топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток у сумі 150 тис. дол. США. Передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці, — розповіли в НАБУ.

За даними народного депутата Олексія Гончаренка, йдеться про члена депутатської групи “За майбутнє” Сергія Лабазюка, який є членом парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики.

Це вже друга підозра за день за спробу підкупу Мустафи Найєма. Раніше 21 листопада повідомили підозру народному депутату від “Слуги народу” Андрію Одарченку за хабар у криптовалюті Bitcoin.

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *