Нардеп Олексій Мовчан втратив дев’ятимісячного сина

Фото: facebook.com/oleksiymovchan

29-річний народний депутат від “Слуги народу” Олексій Мовчан та його дружина Аліна втратили дев’ятимісячного сина Устима. У дитини була вроджена вада серця. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у Facebook.

– Наш син героїчно боровся за своє життя, у нього була дуже складна вроджена вада серця. За 9 місяців життя Устим пережив 2 операції на серці та декілька його зупинок, – написав Мовчан.

Депутат Верховної Ради розповів, що з дев’яти місяців свого життя чотири місяці хлопчик прожив у лікарнях, із яких – половину в реанімаціях. 

– Раніше я не розумів навіщо писати некрологи. Зараз відчуваю, що це потрібно саме мені як декларація жахливої події в житті. Бо кожного разу, коли треба говорити людям, що у мене померла дитина, то ці люди потрапляють в незручне становище, бо вони нічим допомогти не можуть, а кожна нова згадка про втрату завдає мені невимовного болю. Тому краще усіх попередити, щоб уникати подібних ситуацій. І просто чекати, поки час підлікує біль, – додав Олексій.

Олексій Мовчан потрапив до Верховної Ради у 25-річному віці. Він виграв вибори в окрузі №150 (Кременчуцький район) від партії “Слуга народу”. У серпні 2021 року Мовчан одружився. Мовчан – голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном парламентського комітету з питань економічного розвитку.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *