МЗС України ініціює заборону в‘їзду до України для всіх китайських гастролерів

МЗС України ініціює заборону в‘їзду до України для всіх китайських «гастролерів»

Фото: facebook.com/ukrainemfa

Міністерство закордонних справ України очікує від Китаю пояснень щодо мети приїзду «оперної співачки» Ван-Фан та групи китайських «гастролерів» у Маріуполь. Як написав на своїй сторінці в фейсбуці речник МЗС Олег Ніколенко, відомство також просить надати інформацію щодо шляху їх потрапляння в тимчасово окуповане українське місто.  

– Виконання китайською «оперною співачкою» Ван-Фан пісні «Катюша» на руїнах драмтеатру в Маріуполі, в якому російська армія вбила понад 600 невинних людей — приклад повної моральної деградації.  Ба більше, за наявною інформацією, до тимчасово окупованого міста прибула група китайських блогерів. Їхній приїзд є незаконним. Він грубо порушує законодавство України, яке регулює перетин державного кордону іноземцями, – зазначив Ніколенко.

Він наголосив на тому, що у зв’язку з інцидентом МЗС ініціює заборону в‘їзду до України для всіх китайських «гастролерів».

Про візит до Маріуполя «блогерів» з Китаю повідомляв радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Серед групи знаходилась “оперна діва” Ван-Фан, що заспівала на руїнах драмтеатру пісню “Катюша”.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *