“Ми маємо бути йому вдячні”: Єльченко пояснив, чому Трамп-президент США – не катастрофа для України

Якщо президентом США вдруге буде обрано Дональда Трампа, це не означатиме, що військова та фінансова допомога Україні припиниться. Україні вже зараз є за що дякувати Трампу.

Відео дня

Втім, наразі Трамп навіть не отримав статусу кандидату у президенти, а отже, будувати прогнози щодо його майбутнього президентства завчасно. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA висловив посол України в США у 2019-2021 роках Володимир Єльченко.

“Для того, щоб робити такі прогнози, треба спочатку, щоб Трамп став, принаймні, претендентом на посаду президента. Цього ще немає. Айова – хоч і важливий етап, але це ще далеко не закінчення передвиборчої кампанії”, – зауважив дипломат, говорячи про перемогу Трампа на праймеріз в цьому штаті США.

Єльченко також запевнив, що заяви кандидата в президенти зазвичай дуже різняться від заяв людини, що вже перебуває на посаді глави держави. Так само може бути і з Трампом.

“Одна справа – це заяви Трампа як кандидата в президенти чи потенційного кандидата, а інша справа – як він буде себе поводити на посаді президента, якщо він буде обраний. Я не сумніваюся в тому, що в такому випадку це будуть дві абсолютно різні людини”, – заявив дипломат.

В цьому контексті він нагадав, що саме за президентства Трампа розпочалася військова допомога США Україні. “Отже, насправді ми маємо бути йому вдячні за те, що він розпочав важливий процес збройної допомоги нашій державі”, – зауважив дипломат.

Як писав OBOZ.UA, 15 січня Дональд Трамп переміг на партійних праймеріз в штаті Айова. Водночас міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба нагадав, що рішення про надання нашій країні протитанкових комплексів Javelin було ухвалено саме Трампом.

8

4

8

0

1

0

2

37Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *