”Ми даємо іншим успішну стратегію”: Зеленський вказав на ключові виклики ВПК та успіхи України

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні вдасться вибудувати довготривалий надійний мир завдяки розвитку військово-промислового комплексусвоїми силами та в співпраці зі світовими виробниками зброї. Для цього країна готова ділитися реальними бойовими практиками з партнерами, аби світові в майбутньому не міг погрожувати будь-який агресор.

Про це український лідер говорив на першому Форумі оборонних інвестицій. Захід 29 вересня пройшов у Києві за участі сотень компаній-виробників зброї з десятків країн (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Завдяки широким коаліціям, які підтримують наш захист. Завдяки виробництву зброї та боєприпасів тут, в Україні. І завдяки тому, що ми втілюємо в захисті України технології, робимо більш ефективними практики бою, реальні практики просування вперед, дієві практики захисту людей та інфраструктури від російського терору”, – пояснив президент спосіб досягнення миру.

Відео дня

Він наголосив, що українці навчилися цього самі, а тепер готові навчати й ділитися практиками з партнерами. Адже все, що служить українському захисту, може служити і їхньому захисту. Саме це країна закладає в основу арсеналу вільного світу.

“Своєю злочинною та неспровокованою агресією проти України Росія показала кожній нації, що може загрожувати суверенітету та нормальному життю будь-якого народу на планеті. А за нашим захистом у цій війні, за нашим рухом до звільнення власної території, кожна держава розуміє, чого потребує для своєї оборони – яких зброї, виробництв, сучасних технологій, альянсів“, – зауважив Зеленський.

На його переконання, сам тим, як Україна вистояла у війни з РФ і як переможе її, вона покаже всім, хто цінує мир на землі, успішну стратегію національної і колективної оборони.

Президент підкреслив, що саме сьогодні на десятиліття вперед визначається, якими будуть потужні оборонно-промислові комплекси, їхні пріоритети, та що буде стандартом оборони в світі. А сама Україна зараз перебуває в такій частині оборонного “марафону”, коли дуже важливо йти вперед, не відступаючи.

“Це критично. Щодня потрібен фронтовий результат. Вдячний всім, хто допомагає нам його забезпечувати. Але очевидно, що без нашого власного виробництва зброї і снарядів, власних оборонних технологій це було би просто неможливо. Тому я пишаюся, що на форумі є представники не лише передових іноземних компаній, а й наших вітчизняних виробництв – державних і приватних, з історією і зовсім нові, – які стають у час війни потужнішими”, – додав Зеленський.

Він нагадав, що світ уже побачив, на що здатні українські ракети, сучасні технології. Саме українці створили перший в світі флот морських дронів, “який позбавляє російські кораблі сенсу й примушує їх ховатися”. Крім цього, в Україні почали виробництво гармат і снарядів натовських калібрів, які потрібні на полі бою.

За словами президента, наші протитанкові ракетні комплекси більш далекобійні, безпечніші на полі бою та в управлінні, ніж ціла низка інших аналогів. Також Київ пропонує свої програмні рішення для оборони – від управління до кібербезпеки. Україна зацікавлена у локалізації виробництва техніки, необхідної для власного захисту, та кожної із тих передових оборонних систем, які використовуються воїнами ЗСУ й дають результати на фронті.

“Саме про таку співпрацю у виробництві зброї й техніки, снарядів ми вже домовляємося з нашими партнерами“, – заявив Зеленський.

Серед досягнень, які можна озвучувати, він назвав домовленості зі США про створення системи, “що посилить оборону України, Америки та всіх партнерів”.

Додамо: на оборонному форумі в Києві оголосили про створення в Україні Альянсу оборонних інвестицій, а також спеціального економічного режиму та оборонного фонду для виробників зброї. Детальніше про це читайте за посиланням.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Володимир Зеленський розповів про майбутнє виробництво зброї і систем ППО в Україні. Він зазначив, що у світу є чітка зацікавленість у співпраці з українцями в цій сфері.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

6

1

3

6

0

1

1

54Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *