“Ми цілком усвідомлюємо ризики”: Дмитро Кулеба запевнив, що Україна уникатиме втягування у передвиборчі перегони в США

Україна протягом наступного року всіляко уникатиме втягнення її у передвиборчі перегони, які розгоряться в Сполучених Штатах. Такої стратегії наша країна дотримуватиметься задля збереження двопартійної підтримки США.

Відео дня

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”. Він наголосив, що в Україні цілком усвідомлюють ризики не дотримання цієї стратегії.

“До завершення виборів президента США, чим би вони не завершилися, будемо всіляко уникати будь-яких речей, звідки б вони не йшли, які втягуватимуть чи використовуватимуть нас у передвиборчих перегонах. Мета цієї стратегії полягає саме в тому, щоб зберегти двопартійну підтримку”, – сказав глава української дипломатії.

Кулеба також звернув увагу на те, що протягом останнього місяця в Конгресі США говорять не про Україну, а дискутують довкола суто внутрішньополітичного питання кордону з Мексикою.

І надалі в Сполучених Штатах будь-яке внутрішньополітичне питання, важливе для результатів виборів, буде переважати всі зовнішньополітичні питання щодо будь-якої частини світу. Тому Україна має бути готова до цього, наголосив Кулеба.

“Зараз Америка як світова потуга зайшла у процес, де внутрішньополітичні питання – безпека кордону, безпритульні на вулицях, вивезення сміття, екологія, енергетика – виходять у суперпріоритет, тому що політики боротимуться за голоси виборців”, – пояснив глава МЗС.

Він наголосив, що в цьому контексті головною задачею є як саме зберігати Україну в топпріоритетах.

“Тому, в принципі, немає нічого поганого в тому, щоб протягом наступного року про Україну говорили в США. Головне – щоб говорили правильні речі, які підсилюють Україну та Америку”, – резюмував Кулеба.

Як повідомляв OBOZ.UA, американські виборці назвали одним із визначальних факторів на майбутніх виборах президента ставлення кандидатів  до криптовалюти. Це говорить про те, що криптоіндустрія може вплинути на голосування у 2024 році.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

4

1

4

3

2

1

1

49Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *