Лещенко відповів, чи доречно бути радником Офісу президента та ді-джеєм

Фото: facebook.com/leshchenko.ukraine

Сергій Лещенко відповів, чи доречно бути ді-джеєм та обіймати посаду радника керівника Офісу президента України під час війни. На таке питання він відреагував у коментарях під анонсом випуску програми “Тема з Мосейчук” за своєю участю.

Лещенко зазначив, що є радником Офісу президента України на громадських засадах та не отримує коштів з бюджету. Кошти від виступів він перераховує на потреби ЗСУ.

– Вважаю, що це нічим не відрізняється від концертів Жадана або виступів стендап-коміків. Я радник на громадських засадах, коштів з бюджету не отримую, табель в ОП не обліковується. Щобільше, на Жадані танцюють більше, звук гучніше, а у стендап-коміків сміються сильніше, ніж на моїх виступах. Тому треба або забороняти всім, або не підходити з подвійним стандартом, – написав радник Офісу президента.

Лещенко запевнив, що не виступає на заходах, які відбуваються у комендантську годину. 

Сергій Лещенко є поціновувачем техно. Він адмініструє телеграм-канал “Партія рейверів”, на якому зокрема анонсує свої виступи як ді-джея. Лещенко був одружений з всесвітньо відомою DJ Nastia. Він також проводить брифінги на youtube-каналі Офісу президента про російські фейки та є членом наглядової ради Укрзалізниці.

Фото: instagram.com/sergii_leshchenko

Фото: instagram.com/sergii_leshchenko

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *