Кличко в Лейпцигу зустрівся з Федеральним президентом Німеччини Штанмаєром

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Лейпцигу із Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром та поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Говорили про підтримку та подальшу допомогу Україні, розвиток місцевого самоврядування та співпрацю громад українських та німецькиз міст.

Відео дня

Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Зустрівся на німецько-українській конференції муніципальних партнерств із Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Також поспілкувався з Федеральним міністром економічного співробітництва і розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Подякував партнерам за допомогу, яку Німеччина надала та планує надати Україні. Зокрема, 8 млрд євро наступного року. А також наголосив, що дуже важливо посилювати підтримку України – озброєнням, яке так потрібне нам на фронті, фінансово та економічно. Бо не може сьогодні йтися про “втому” від війни. Адже саме на це розраховує Путін. Європейські партнери, демократичний світ повинні як ніколи обʼєднатися навколо України, зміцнити свою позицію і підтримку!”, – підкреслив Кличко.

Він зазначив, що зі Свеньєю Шульце говорили і про допомогу українським містам. Зокрема, в критично складний зимовий період, коли російські варвари знову намагатимуться знищити критичну інфраструктуру. Федеральний міністр запевнила, що Німеччина підтримуватиме українські громади стільки, скільки буде потрібно.

“Буркгард Юнг, мер Лейпцига, – міста, яке з німецьких громад має найдавніше партнерство з українською (з Києвом), зокрема підкреслив, що партнерство ефективніше, коли міста різних країн співпрацюють напряму. Бо влада на місцях краще знає потреби громад і забезпечує їх життєдіяльність. Саме тому дуже важливе спілкування мерів, представників місцевого самоврядування, яке відбувається на німецько-українській конференції муніципальних партнерств у Лейпцигу. Тут зібралися багато мерів і представників місцевого самоврядування з України та Німеччини”, – наголосив Віталій Кличко.

Під час виступу на конференції Кличко підкреслив, що успіх відбудови, відновлення України залежить, насамперед, від втілення нею важливих реформ, вже сьогодні – антикорупційних, державного управління, економічних перетворень, децентралізації. І в цьому Україна теж розраховує на допомогу партнерів.

4

4

1

2

1

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *