Кім Чен Ин спустив на воду першу субмарину із тактичною ядерною зброєю

Фото: REUTERS

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин 7 вересня урочисто спустив на воду новий тактичний атомний підводний човен. Його вихід у море приурочили до ювілею створення Північної Кореї. Про це повідомило агентство ВВС.

– Новий підводний човен виконуватиме свою бойову місію як один із основних підводних наступальних засобів військово-морських сил КНДР. Атомний підводний човен, який був символом агресії проти нашої країни протягом останніх кількох десятиліть, тепер символізує нашу загрозливу міць, яка вселяє страх у наших безпринципних ворогів… Немає місця для відступу у прагненні до розширення військово -морського суднобудування, оскільки це є першочерговим завданням, яке має бути виконане в обов’язковому порядку, – сказав Кім Чен Ин.

Кім Чен Ин сказав, що підводний човен ознаменує початок нової глави у зміцненні військово-морських сил країни. Як пише CNN, ця заява прозвучала після того, як Північна Корея заявила, що вона змоделювала ракетно-ядерну атаку, щоб попередити Сполучені Штати про “небезпеку ядерної війни”. Ця симуляція була відповіддю на спільні військові навчання, проведені Сполученими Штатами та Південною Кореєю на початку тижня, заявили тоді у Пхеньяні.

Раніше стало відомо, що глава КНДР планує поїхати до Росії у вересні, щоб зустрітися з президентом Володимиром Путіним. Росія шукає озброєння для продовження війни в Україні і, ймовірно, проситиме підтримки у КНДР. 

КНДР заявила, що спустила на воду субмарину із тактичною ядерною зброєю. Фото: REUTERS

КНДР заявила, що спустила на воду субмарину із тактичною ядерною зброєю. Фото: REUTERS

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *