До Порошенка будуть питання, якщо він не вижене Княжицького за зв’язки з фсб, – експерт

Порошенко має виключити з фракції «ЄС» нардепа Княжицького, а правоохоронці відкрити провадження за зустрічі з агентом фсб Сівковичем під час війни. Якщо цього не відбудеться, питання виникнуть вже до самого Порошенка. Про це пише політичний експерт Петро Олещук, коментуючи появу в медіа спільних фото нардепа від “Євросолідарності” Княжицького та агента фсб Сівковича.

“Враховуючи, що статус нардепа дозволяє мати доступ до інформації, що становить державну вагу, було б цілком логічним особливо під час війни з росією, правоохоронцям зайнятися нардепом-кумом ефесбешника, а Порошенку виключити його із фракції. Звісно, якщо в них немає спільних інтересів”, – пише експерт. 

Він не виключає наявність таких інтересів, враховуючи, що співпраці нардепів від Порошенка з фсбшниками передувала торгівля з Росією, бізнес з ОРДЛО, спільні справи з Медведчуком та спільні політичні інтереси з Путіним.

Своєю заявою політичний експерт Олещук відреагував на фото зустрічей нардепа від фракції «ЄС» Княжицького із підозрюваним за держзраду Володимиром Сівковичем у Туреччині та Австрії вже після початку російсько-української війни.

“Сівкович був відомим колишнім КГБістом та діючим представником фсб і на момент зустрічей з Княжицьким вже ходив під держзрадою і перебував в росії.  Навряд його кум Микола Княжицький цього не знав. Більше того, Княжицький ще з початку 2000х працював помічником Сівковича, який потім готував сотні іпсошних операцій, розгін Майдану, мережі «кротів» в Україні та багато іншого. Незважаючи на це, у Сівковича та Княжицького були спільні справи, вони були співзасновниками громадських організацій та разом впливали на українську політику”, – зазначає Олещук.

Олещук також звернув увагу на місце зустрічей соратника Порошенка та фсбшника Сівковича: Туреччина та Австрія. Туреччина є нейтральним майданчиком для зустрічей російських шпигунів з їх агентурою. Натомість, Австрія відома своєю забороною на екстрадицію.

Як відомо, вчора ’явилася інформація про те, що член фракції Порошенка нардеп Микола Княжицький продовжує підтримувати тісні звʼязки із держзрадником та фсбшником Володимиром Сівковичем, який у 2014 році втік до рф, де працює на російські спецслужби.

Згідно з інформацією, Княжицький і Сівкович продовжили спілкуватися навіть після анексії Криму Росією, Ілловайського котла та всіх звірств рф в Україні: нардеп у 2017 році зустрічався разом зі зрадником на курорті в Туреччині, а згодом (як мінімум у 2018-2019 роках) — в Ізраїлі та Австрії.

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *