Чому авторитет Журавель вийшов на волю

Скандальний суддя знову на боці криміналітету – прокуратура оскаржує рішення Олександра Скрипки.

Ледь не застрелив поліцейських, але все одно не за ґратами. Кримінальний авторитет Віктор Журавель був вкотре затриманий після чергового гучного скандалу. На веранді ресторану він напав на працівникв поліції, відео інциденту розлетілося соцмережами та викликало шквал обурення в суспільстві.

Прокуратура під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу Журавлю наполягала на триманні під вартою на час слідства без права внести заставу. Втім “авторитету” вкотре вдалося “порішати”. Тим паче, що в Броварах йому це робити дуже легко. Без проблем та, ймовірно, за зовсім невелику винагороду тамтешній суддя Олександр Скрипка призначив смішну для Журавля заставу у 242 тисячі гривень. Як повідомляють джерела в прокуратурі, така сума шокувала всіх, адже підозрюваний має можливість внести її одразу. А в тому, що Віктор Журавель може перешкоджати слідству, тиснути на свідків і взагалі є небезпечним для суспільства, сумнівів у правоохоронців нема.

Але для судді Броварського міськрайонного суду Олександра Скрипки жоден з аргументів прокурорів не здався серйозним. Після шести годин засідання він таки вирішив, що тримання під вартою без застави – це занадто суворо для скандального кримінальника. Скільки саме взяв за це рішення, чи зробив це так би мовити “по дружбі”, точно невідомо. Але прайс у Олександра Скрипки однозначно не дуже скромний. Достатньо лише подивитися на те, скільки землі він з родиною вже скупив в Київській області.

Більше двадцяти п’яти ділянок, загальною площею близько сімнадцяти гектарів, зерносховище майже на чотириста квадратних метрів – і це лише те, про що відомо громадськості. Загалом же родина Скрипки вже давно вважається мало не поміщиками  в цьому районі. Його дружина Тетяна Скрипка працює у виконкомі Бориспільської міської ради і є старостою Рогозівської громади – саме там мешкає родина Скрипки, батьки, двоє синів та донька.

Суддя Олександр Скрипка

До Броварів Скрипку відрядили працювати з Житомира кілька років тому. І в гучні скандали він потрапляє далеко не вперше. Так в травні дві тисячі двадцять першого його звинувачували в хабарництві, закидали, що суддя нібито допомагав “відмазувати” п’яних кермувальників. Він же – один з переможців у номінації “НЕчесть тижня”, яку запроваджував один з центральних українських телеканалів.

Черговий скандал, пов’язаний з кримінальним авторитетом, – це новий удар по репутації судді Олександра Скрипки. Шквал уваги до його особи та ймовірних тіньових “заробітків” та очевидного хабарництва цього разу може врешті коштувати йому кар’єри.

На це рішення щодо кримінального авторитета Журавля прокуратура одразу подала апеляцію. Розглянути її мають вже завтра. Чи буде апеляційна інстанція такою ж поблажливою до кримінального авторитета, як суддя Скрипка, поки невідомо. Можливо, там Журавель теж вже встиг “домовитися”.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *