Безугла заявила, що Залужний не надав плану на 2014 рік і має піти

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Народна депутатка від “Слуги народу”, членкиня комітету Верховної Ради з нацбезпеки, оборони та розвідки Марʼяна Безугла заявила, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не надав плану на 2024 рік, тому військове керівництво України має піти. Про це 35-річна парламентарка заявила у своєму Facebook.

– Так, Головнокомандувач ЗС України не зміг надати план задуму на 2024. Ні великий, ні маленький, ні асиметричний, ні симетричний. Військові просто сказали, що їм треба забирати не менше 20 тис. громадян на місяць, — написала Безугла.

За словами нардепки, ця проблема наростала влітку, як на Ставці головнокомандувача, так і в парламенті при плануванні бюджету на 2024 рік. Дискусія була непублічною, але напруження наростало і зараз ситуація така, що якщо військове керівництво не може надати ніякого задуму на 2024 рік, а всі їхні пропозиції щодо мобілізації зводяться до того, що треба більше людей без жодної пропозиції зі змін системи ЗСУ, “то таке керівництво має піти”.

– Ми питали, під що планувати? Як ви бачите війну? Чому створення бригади, а не доукомплектування існуючих? Скільки коштуватиме бригада, нова бригада? Це ж ще нові штаби, що з бойовими підрозділами? Чи закладати кошти під ротацію і демобілізацію? Що з навчанням? Що з ротаціями? Чому у 2024 не закладена закупівля турнікетів взагалі, наприклад? Ви розумієте, що один загиблий коштує державі 15 млн грн, а турнікет типу САТ — в 10 тис. раз менше? Окрім трагедії загибелі як такої, — написала Безугла.

“Українська правда” повідомила, що звернулася до речниці фракції “Слуга народу” Юлії Палійчук, щоб уточнити, чи можна вважати пост Безуглої позицією партії або фракції.

– Звертайтесь, будь ласка, до пані Марʼяни Безуглої. Вона сама собі пресслужба і сама відповідає за свої слова, – відповіла вона.

Марʼяна Безугла — заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості. 9 листопада Безугла заявила про необхідність “сухого закону” для військового керівництва.

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *