”Євросолідарність” застерігала: Геращенко прокоментувала підозри керівництву Держспецзв’язку в розкраданні 62 млн грн

Підозра керівництву Служби Держспецзв’язку у розкраданні 62 млн грн оголошена після того, як більшість у Верховній Раді проголосувала за вилучення військового ПДФО з місцевих бюджетів і передачі половини цих коштів саме ДССЗЗІ. “Європейська Солідарність”, та органи місцевого самоврядування по всій країні, були категорично проти цього рішення. А тепер з’ясувалося, що очільники Служби підозрюються у багатомільйонних розкраданнях.

Відео дня

Про це заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Шокована цією новиною! Керівництво Служби Держспецзвʼязку затримало НАБУ з підозрою на розкрадання 62 млн грн. Саме Держспецзвʼязку скандальним законом 10037 і в бюджеті на 2024 рік передаються кошти від військового ПДФО, начебто на закупівлю дронів. За це голосували “слуги”, ОПЗЖ і “Голос”. – нагадала депутатка.

“Коли Європейська Солідарність на зустрічі фракції з керівництвом Держспецзвʼязку запитало, в які саме підрозділи йдуть дрони, закуплені на мільярди гривень, ми не отримали відповіді, мовляв, вони тільки закупають, а розподіляє Генштаб”, – написала Геращенко.

“Коли ми поставили логічне запитання, чому цим займається структура, яка навіть не є розпорядником бюджетних коштів, й коли при МО створена спеціальна агенція із закупівель, нам відповіли, що, мовляв, Держзвʼязок першими проявили ініціативу, хто першим встав, того і тапки, тому й закупають”, – зазначила співголова фракції.

“Не було відповіді і на запитання, за якими критеріями та технічними характеристиками обираються ті 200 підприємств, в яких закупають БПЛА, й чому ж попри скарги на ефективність деяких українських дронів їх вперто купують. Всі ці питання “ЄС” задавала і в залі, поправками ми намагалися все це виправити. Ви памʼятаєте дискредитацію, влаштовану нам владою – мовляв, ми затягуємо такий важливий закон. Виявляється, “ЄС” була абсолютно права, коли застерігали від безконтрольного дерибану бюджетних коштів”, – резюмує Ірина Геращенко.

28

28

4

2

3

1

6

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *