ЄС і США: Зеленський назвав найбільш пріоритетні напрямки міжнародної роботи

Президент Володимир Зеленський повідомив, що провів кілька нарад щодо міжнародної роботи. Зокрема, глава держави обговорив наступні кроки на шляху до членства України в ЄС, а також говорив з американськими партнерами про співпрацю між Києвом та Вашингтоном та тиск на Росію.

Про це він розповів під час звернення до українців та світу наприкінці наприкінці 749-го дня війни. Президент зазначив, що Україна очікує рішення європейських лідерів щодо затвердження переговорної рамки, що напередодні була схвалени Єврокомісією.

“Буде важливим і для України, і для всієї європейської спільноти – важливим та сильним сигналом – зробити все для початку переговорів уже під час бельгійського головування в першому півріччі цього року. Це має бути нашим спільним темпом – і України, і сторони Євросоюзу. Маємо чіткий порядок кроків та, впевнений, можемо досягти результату”, – наголосив він.

Також Зеленський сказав, що нарада щодо американського напрямку нашої політики була “більш стратегічною”.

“Про те, як дати більше правильних імпульсів нашій роботі з партнерами та спільному тиску на російську державу протягом усього цього року. Перемогти тут, в Україні, у цьому протистоянні з російським терором – це питання виживання для демократичних систем, це питання взагалі того, на що здатні демократії”, – зазначив глава держави.

Він підкреслив, що Україна здатна захистити себе – за достатньої підтримки.

“А захистивши себе, ми зможемо гарантувати, що жоден інший міжнародний злочинець не спокуситься агресією, як Путін. Ми можемо захистити життя і мусимо це зробити”, – підсумував президент.

Нагадаємо, що 12 березня Європейська комісія затвердила переговорну рамку щодо вступу України до Євросоюзу. Тепер цю пропозицію має розглянути Рада ЄС.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що цей крок – свідчення досягнень України, нашої трансформації і того факту, що Україна обов’язково буде членом ЄС.

Як писав OBOZ.UA, міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що наша країна провела необхідні реформи, необхідні для наступних кроків у процесі вступу до ЄС. Було ухвалено закони, пов’язані, зокрема, з верховенством права, протидією впливу олігархів і боротьбою з корупцією.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

4

0

4

2

1

1

10Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *