Єдність у нас має бути навколо українського воїна: Порошенко назвав головне завдання нового міністра оборони Умєрова

Головне завдання нового міністра оборони Рустема Умєрова – прозоре та ефективне забезпечення Збройних Сил України. Саме навколо українського воїна мають тримати єдність всі політичні сили.

Відео дня

Про це заявив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“За чотири з лишнім роки цього парламенту “Європейська Солідарність” жодного разу не голосувала за кадрові призначення. Це принципова позиція. Оскільки влада має нести відповідальність, а меншість повинна мати можливість контролювати дії влади. Але 24 лютого змінило все. Я згадую цей день в цьому залі. За різними обставинами – хто через патріотизм, хто з люті, хто з остраху, але країна об’єдналася. Далі були різні голосування. Ми були завжди єдині у підтримці воєнних законів, бо це не про політику, це про державу Україна”, – наголосив лідер партії.

“Я хочу наголосити, що це перше подання після 24-го міністра оборони. У нас величезні претензії до попереднього міністра, попри те, що я його дуже добре знаю, починаючи ще з Помаранчевої революції. Але претензії – не тільки в корупції, не в куртках, не в яйцях, не в закупівлі озброєння. Претензії в підготовці, шість місяців підготовки до війни, за які ми зараз платимо величезну ціну”, – констатував Порошенко.

“На жаль це так, але єдність нам потрібна. На сьогодні, розуміючи всі проблеми з цим призначенням, бо Рустем не має воєнного досвіду, але він блискучий менеджер, я впевнений, що ключові функції міністерства оборони, а саме прозоре, транспарентне й ефективне забезпечення Збройних Сил України він витягне”, – зазначив Петро Порошенко.

“А єдність у нас має бути не навколо корумпованих політиків. Не навколо політичних партій або особистостей. Єдність у нас має бути навколо українського воїна, Збройних Сил України, і це – важливо. І ще одна позиція – я пишаюся тим, що представники Меджлісу знаходяться саме в “Європейській Солідарності”. Призначення кримського татарина сьогодні міністром оборони – дуже потужний меседж, що ніякі домовленості без Криму неможливі. І третя позиція – для мене дуже важливо, щоб не тільки негативний, а й позитивний досвід був у Рустема. Подивіться на Полторака – це важливі уроки”, – порадив Петро Порошенко.

8

8

1

1

1

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *