Володимир Дантес розповів про плани щодо весілля з Дашею Кацуріною

Шоумен Володимир Дантес розповів про свої плани щодо одруження з Дашею Кацуріною. За його словами, вони поки що не приймали конкретних рішень щодо весілля і пояснили, чому так, інформує Ukr.Media.

Дантес поділився своїми почуттями стосовно Кацуріної і повідомив про їхні плани на найближче майбутнє. Він описав її як свою кохану людину, з якою він росте і розвивається. Попри труднощі, спричинені їх роз'їздами, Володимир висловив глибоку прихильність та любов до неї:

«Вона моя дорога, людина, з якою я росту і розвиваюся. Вона кохана мною, як ніхто інший, і незважаючи ні на що, ми долаємо всі труднощі. Зараз у нас, щоправда, кілька місяців розлуки, але найближчими місяцями вона з дітьми повернеться з Польщі, і це для нас дуже важливо».

Щодо весілля Вова додав:

«Поки що не можу точно сказати, коли буде весілля. Ми з Дашею у відмінних відносинах і у нас все чудово. Не заперечую, що весілля може і має відбутися у майбутньому. Але ми разом лише рік, а всі вже хочуть весілля. Хоча, звичайно, весілля — це чудово, але я думаю, що якщо святкувати не думати про те, що в цей момент помирають люди… Я згоден з тим, що весілля та створення родини — це важливо і має відбуватися, але я не розумію, як я почуватимуся і коли гулятиму».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *