Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс: коли важила 65 кг, вважала себе товстою.

Скоро рік, як ця мила пампушка переїхала з чоловіком до Києва з Полтави і стала ведучою ранкового шоу "1+1" в парі з Єгором Гордєєвим. Їй – 31. Вона – мама чотирирічних хлопчиків-двійнят. Незважаючи на безліч домашніх турбот, Неля зуміла домогтися того, про що багато хто тільки мріє. Під час онлайн-конференції і під ранкову чашку кави розпитали, як їй це вдалося, інформує Ukr.Media.

"Розповніла після пологів"

– Неля, нещодавно ми бачили вас на зйомках проекту "Модель XL". Навіщо вам це потрібно?

– По-перше, мені хотілося надихнутися самій, подивитися, наскільки жіноча краса буває не шаблонною. По-друге, можливо, надихнути когось на якісь звершення. Дуже багато пишуть мені і запитують, як у мене вийшло стати ведучою. Для них це теж якийсь розрив шаблонів. Тому скажу: не важливо, в якій ти вазі або які існують стандарти краси. Щонайменше, ви завжди можете спробувати себе в чомусь новому.

– Які у вас параметри?

– 105-89-105 при зрості 165 см, вага – 84 кг. Андре Тан говорив мені, що для нього мої параметри – це ідеал жіночої фігури. Пісочний годинник, але розміру plus size.

– А ви намагалися худнути? У школі вас не труїли з-за зайвої ваги?

– Справа в тому, що раніше я була в нормальній формі – не товста і не худа. І мене ніколи не труїли, тому що я по натурі лідер і не дам себе скривдити. Моя вага була 63-65 кг. Але я вважала себе товстою, недостатньо красивою, по-іншому ставилася до свого тіла і фігури. А після пологів розповніла до 90 кг. Але це було поступово, зовсім непомітно.

– Зараз немає мети повернутися до колишньої ваги?

– Моя мета – привести в порядок своє фізичне здоров'я і внутрішнє сприйняття себе. В цьому мені допомагає лікар-дієтолог Наталія Самойленко.

Багато комплексів, які є у людей, що тягнуться з дитинства. Я не можу сказати, що мені вони дуже псують життя, але є над чим працювати. Думаю, моя нинішня вага – це якраз і є наслідок мого психологічного стану. Ти просто не контролюєш те, що робиш.

"Люблю свій бюст і пишаюся ним"

– Якою ви любили себе більше? Тоді чи зараз? Психологи кажуть, що починати потрібно з любові до себе.

– Це такі абстрактні слова… Всі кажуть, що треба себе любити, але ніхто не говорить. Хтось каже, що потрібно купувати сукні, хтось- що потрібно дозволяти собі більше, виконувати свої бажання.

Не можна порівнювати мене тодішню і мене нинішню. Це абсолютно інший рівень сприйняття і погляду на себе.

– Чоловік не вимагає, щоб ви схудли?

– Ні, Влад ніколи в такий ультимативній формі мені нічого не говорив. Колись у нас була відверта розмова щодо того, що я поправилася. Це абсолютно нормально, що в нього може бути власна думка щодо моєї зовнішності. І я розумію, що ображатися нема за що, тому що він говорить правду. Я прекрасно розумію, що він має право і бажання бачити ту жінку, ту Нелю, з якою він познайомився.

– У вас шикарний бюст. Це вам заважає чи допомагає у житті, кар'єрі?

– Я люблю свій бюст і пишаюся ним. Це, певно, та частина тіла, яку я обожнюю в будь-якому вазі. Це моє прикраса. Хоча комусь подобається, комусь ні.

"Було багато образ"

– Ми звикли, що всі ведучі – це певний модельний формат. Важко дівчатам з пишними формами зробити кар'єру на ТБ?

– До того моменту, поки не почали з'являтися перші негативні коментарі, я взагалі про це не замислювалася. Думала, що абсолютно нормальна. Але коли ти потрапляєш під критику, болісно її сприймаєш.

– А що писали?

– Було багато образливих слів. Хтось писав, що мені потрібно в шоу для схуднення, хтось- що в мене живіт стирчить… Так, з часом все забувається і тепер вже ретельно мною фільтрується. Але все одно це привід задуматися, над чим реально потрібно працювати, а на що просто не звертати уваги.

Про сім'ю

"Рідні пишаються своїми успіхами, але тихо"

– У вас у родині в професійному плані відбулися кардинальні зміни: чоловік з вчителя біології перекваліфікувався в айтішника, ви – з маркетолога у ведучу. Як так все співпало?

– У певний момент ми просто зрозуміли, що на 2,5 тис. гривень, які сплачують в сільській школі звичайного вчителя, і на 2 тис. "дитячих", які я отримувала, будучи в декреті, не дуже проживеш. Це при тому, що нам багато допомагали друзі та батьки речами, то підгузками. Так, нам вистачало, але впритул, хоча, бувало, і позичали.

А чоловік у мене дуже прагматичний, розумний і посидющий. Він, як справжній аналітик, почитав, чим займаються айтішники, які є спеціальності, скільки вони заробляють, і, я думаю, це стало головним фактором. У нього є класна якість – він вміє самостійно вчитися.

Це йому запропонували роботу, тому ми до Києва і зірвалися. І якось все так чітко склалося. Він приїхав на роботу, а у мене почалися курси, про які я мріяла. Так все й пішло-поїхало. Це було не заради грошей, а заради задоволення.

Коли ми вже переїхали до Києва, я пішла на курси у Вищу школу Media & Production, потім проходила стажування на проектах "Модель XL" і "Танці з зірками" (адміністратором зірок). А потім мене обрали в якості ведучої "Сніданку".

– Ви – мама двійнят, яким у квітні виповнилося 4 роки, і ведуча ранкового шоу. О котрій годині починається ваш день?

– Я прокидаюся десь в 4, іноді в 4.30. Але якщо в 4.30, то кидаю все в рюкзак і швидко їду на канал.

– А коли лягаєте спати?

– Укласти хлопців в дев'ять вечора не виходить. Мінімум 10-11. Потім я ще готуюся. Вчора, наприклад, лягла спати в 12 ночі, а встала в 4 ранку.

– Що діти кажуть, коли бачать маму в телевізорі?

– Думаю, вони ще не зовсім усвідомлюють, чим я займаюся. Хоча ось Матвій останнім часом говорить: "Шановні пані та панове, ми – у прямому ефірі". І починає своє уявлення. Не розумію, звідки це, вдома у нас так ніхто не говорив.

Взагалі рідні пишаються своїми успіхами, але тихо. Коли мама взнала, то сказала: "А я завжди знала, що так буде". Але ніхто банкетів не влаштовував, всім містом не святкував.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *