Відкриття Голлівуду: як молодий актор із Бірмінгема став новим обличчям Голодних ігор

Його недавня роль у «Голодних іграх: Балада співчих птахів та змій» принесла йому величезну популярність і шанувальники називають його новим секс-символом Голлівуду, інформує Ukr.Media.

Том Кір Блайт, 28-річний актор із Бірмінгема. Його тато, Гевін Блайт, був відомим телевізійником, який займався створенням серіалів. З дитинства Том навчався акторській майстерності та розпочав свою кар'єру на сцені Національного молодіжного театру. Свої навички він відточував у престижній Джульярдській школі у Нью-Йорку. Хоча початок кар'єри був скромним із невеликими ролями у фільмах «Робін Гуд» та «Кров пелікана», Том Блайт зумів виділитися. Його фільмографія налічує всього 11 проєктів, включаючи 3 короткометражні фільми.

Роль у приквелі культової франшизи «Голодні ігри» принесла йому справжнє визнання. У цьому фільмі, який повертає глядачів у минуле на 64 роки, Блайт втілив образ майбутнього диктатора та президента Панема Коріолана Сноу. Після виходу «Голодні ігри: Балада співчих птахів та змій» критики та аматори кіно високо оцінили гру Тома Блайта і пророкують йому яскраву та успішну кінокар'єру. "У ролі Коріолана, Блайт демонструє дивовижну глибину і вміло передає внутрішній діалог персонажа", — зазначили в Hindustan Times.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *