Від любовних трикутників до щирої любові: серіали про кохання

Немає нічого цікавішого, ніж стежити за розвитком бурхливих і заплутаних стосунків кілька сезонів поспіль! Від любовних трикутників до нескінченної любові — ми приготували для вас цікаві серіали, інформує Ukr.Media.

Коханці, 2014

Він — щасливий батько 4 дітей, вона — заміжня жінка, яка втратила дитину. У кожного своя сім'я, але навіть це не може зупинити іскру, яка пробігла між ними після випадкової зустрічі. І якщо ви хочете подивитися якісний і серйозний фільм про любов і пристрасті — ласкаво просимо, тому що «Коханці» обласкані критиками, глядачами та нагороджені безліччю премій.

Чужинка, 2017

Прекрасний і цікавий серіал, який розкриє абсолютно несподівану любовну лінію. Справа в тому, що почуття тут виникають між англійкою 20 століття і шотландцем… 18 століття. Наша головна героїня переміщається в часі і, щоб вижити в новому для неї місці, їй доводиться вийти заміж. Все б нічого, тільки в рідній хаті у неї залишився чоловік, до якого практично неможливо повернутися.

Якщо вам подобаються гарні серіали — обов'язково дайте цьому шанс. Приголомшливі пейзажі суворої Шотландії і стильні стилізовані костюми точно не залишать вас байдужим.

Сором, 2015

Навіть якщо ви вже давно закінчили школу і університет, а бурхливі емоції вже давно вас покинули, спробуйте подивитися цей серіал і згадати яскраву молодість. Історія тут розповідає про життя п'яти подруг старшої школи в Осло. І будні їх наповнені звичайними для підлітків речами — дружбою, зрадою, любов'ю і з'ясуваннями відносин. Якщо ви сумуєте за цими контрастними почуттями і інтригами — вмикайте.

Секс у великому місті, 1998

Давайте зупинимося на цій легенді хоч на секунду, а потім підемо далі. Так, складно знайти людину, яка б не дивилася цей приголомшливий серіал, а якщо ви все-таки одна з них — ви знаєте, як треба провести вихідні. Історія зосереджена на житті чотирьох жінок, кожна з яких хоче знайти любов у бурхливому Нью-Йорку. Хтось всього на одну ніч, а хтось на все життя, але тим не менше в якійсь з героїнь можна побачити себе і навіть посміятися з ситуацій, які теж відбувалися у вашому житті.

Анатомія пристрасті, 2005

Легенда з 15 сезонів, з героями якої ви проведете багато незабутніх годин. Героїв багато і всі вони працюють у лікарні. Звичайно, за цей час персонажі ростуть, просуваються по кар'єрних сходах і розвивають свої стосунки. На останньому пункті вони зосереджені особливо сильно — вони будують сім'ї, заводять романи, сваряться, миряться і зберігають багато таємниць. Справжня енциклопедія любові і всіх її проявів.

Кінець параду, 2012

Якщо ви обожнюєш Бенедикта Камбербетча у ролі Шерлока Холмса, подивіться екранізацію славнозвісного класичного твору Форда М. Форда, де неперевершений актор грає англійського аристократа, який розривається між своєю дружиною і юною коханкою і ніяк не може визначитись, до кого ж почуття сильніше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *