Юрій Ткач показав свою дружину, яка значно схудла

Популярний комік Юрій Ткач за час участі в шоу "Танці з зірками" помітно схуд. Партнерка по танцях Ілона Гвоздьова давала шоумену сильні фізичні навантаження, завдяки яким за час проекту він скинув 10 кілограмів. Дружина Юрія Ткача вирішила не відставати від зоряного чоловіка і теж зайнялася своєю фігурою, інформує Ukr.Media.

Так, стало відомо, що Вікторії вдалося позбутися від 16-ти кілограмів. Чудовим результатом схуднення дружини Юрій Ткач поділився на своїй сторінці в Instagram.

"Прикол: за період "Танців з зірками", постійно танцюючи, я схудла приблизно на 10 кг… Вікусик, за такий же період, не танцюючи і не напружуючись, – на 16!!!))) Питання: що за хрень?)))", – зізнався Ткач.

Сама ж Вікторія Ткач на своїй сторінці в Instagram теж поділилася своїми успіхами в схудненні. За словами дружини Юрія Ткача, вона перебуває на середині шляху до бажаної форми.

"Дівчатка мої прекрасні))) Я вдячна всім і кожному, за мільйон добрих слів на мою адресу!))) Я щодня отримую безліч повідомлень з питаннями про те, як же я схудла..)))) Це ще не межа! Я ще в середині свого шляху до своєї ідеальної форми)))) Це мій особистий подарунок для себе ж на всі свята вперед)))", – стверджує Вікторія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *