Тіна Кароль зважилася на відверте інтерв’ю про коханого чоловіка і другу вагітність

Після смерті чоловіка Тіна Кароль намагається тримати своє особисте життя під секретом. 33-річна артистка вміло ухиляється від відповідей на запитання журналістів і зберігає мовчання в соціальних мережах , передає  Ukr.Media .

Подібна поведінка Кароль породжує навколо неї безліч чуток. Їй вже встигли приписати роман з актором Кирилом Дицевичем і хореографом Василем Козарем.

Перервати мовчання Тіна вирішила 8 Березня. Саме в цей день зірка випустила фільм «Інтонації Тіни Кароль», в якому зробила кілька несподіваних одкровень.

Артистка не тільки зізналася, що закохана, але і заявила про те, що шалено хоче стати мамою вдруге. За її словами, вона вже готується до змін у своєму житті.

Безумовно, я ще раз хочу стати мамою. Є у мене улюблений чоловік? Є у мене чоловік мрії? Я захоплена. Я відчуваю, що будуть зміні. Я готуюся до них. Вони будуть обов'язково.

– розповідає Тіна Кароль.

Імені свого обранця зірка не називає, а от про чоловіка своєї мрії говорить з великим задоволенням.

Чоловік моєї мрії = це мій улюблений синочок. Якщо б не він, я б здалася. Веня дуже подорослішав, коли не стало Жені. Він настільки подорослішав, що, наприклад, він не радіє так само, як не радію я, коли у мене День Народження. Він радіє, коли в нього День Народження. Коли мій день народження, він мене обійме і не радіє так само, як я. Тому, що знає, що мій День Народження для мене не свято. Тому що ми повинні його святкувати разом, утрьох, з татом. 

– каже Кароль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *