Тіна Кароль повторила знімок із сином, який колись зробила разом із чоловіком

Тіна Кароль порадувала шанувальників рідкісними кадрами зі своїм 14-річним сином, напрочуд схожим на покійного батька — Євгена Огіра, інформує Ukr.Media.

Для сім'ї Тіни Кароль 14 серпня міг би бути особливим днем — саме цього дня Євгену Огіру виповнилося б 43 роки. Він трагічно пішов із життя у 2013 році. Проте цього дня артистка вирішила згадати про нього та присвятити йому публікацію в інстаграм. На своїй сторінці вона виклала знімки з їхнім сином Веніямином, дуже схожим на батька.

"Ось уже 10 років, як ми йдемо за твоєю зіркою. Ти бився за своє життя, проявляючи неймовірну мужність, на очах у всіх, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш дорогий тату. Ми йдемо вперед, як ти просив, але не залишаємо тебе позаду. Ти живеш у нашій пам'яті і в наших серцях… Подивися, як схожий син на тебе, як він розігрує мене так само, як це робив ти і я вірю в кожний з ваших жартів… Цей день — день твого духу та твоєї мудрості… Ти не був прикладом, а й залишишся орієнтиром. Назавжди разом", — написала Тіна у своєму пості.

Цікаво, що співачка вирішила відтворити архівне фото, де вони зображені з Євгеном. Тепер вона повторила це фото, але вже із сином. Нагадаємо, що Євген Огір, чоловік Тіни Кароль, пішов із життя 28 квітня 2013 року після тривалої боротьби з онкологією шлунка. На той момент їхньому спільному синові було всього 4 роки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *