Сумний розвиток подій: Бен Аффлек та Дженніфер Лопес на межі розлучення

Згідно з інформацією ЗМІ, Бен залишив сімейне гніздечко, яке вони разом шукали 2 роки і заплатили за це цілих $60 млн, інформує Ukr.Media.

"Все скінчено. Вони планують розлучення і цього разу Бен не винен! », — запевняє інсайдер.

Проблеми між подружжям розпочалися кілька місяців тому. Спочатку оточуючі стали помічати, що часто сваряться, та бувало Лопес стала з'являтися на заходах на самоті. Наприклад, Аффлек не супроводжував дружину на Met Gala 2024 у Метрополітен-музеї 6 травня. Хоча він стверджував, що зайнятий зйомками, інсайдери стверджують, що справи набагато гірші.

«Зараз він зосереджений на роботі та дітях. Бен вже з'їхав і їм, скоріш за все, доведеться продати будинок мрії, пошуком якого вони займалися 2 роки. Їхня любов ніколи не завершиться, але вона його не може не контролювати, а він не може її змінити. Це не може тривати далі», — пояснює інформатор.

Ще однією проблемою стало те, що співачка та актор по-різному ставляться до публічної уваги. Якщо Бен намагався уникати уваги ЗМІ, то Дженніфер, навпаки, намагалася привернути до себе якнайбільше уваги. Людина з оточення пари каже, що помилки, що призвели до їхнього розставання у 2004 році, не були враховані.

«Деякі з серйозніших проблем, які розлучили їх вперше, залишилися колишніми», — наголошує інформатор.

Варто зазначити, що Бен і Джен вперше зустрілися на початку 2000-х і навіть побралися. Але за кілька днів до весілля пара його скасувала. Вони залишалися разом до січня 2004 року, перш ніж остаточно розлучилися. 2021 року вони помирилися, що призвело до весілля у липні 2022 року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *