“Щоб зміцнити шлюб”: Дженніфер Лопес мріє про спільну дитину з Аффлеком

Складні часи настали для співачки та актора. У кожного накопичилися проблеми та невдоволення, але план тотального перезавантаження готовий, інформує Ukr.Media.

Її вважають сильною особистістю, яка не пасує перед труднощами, проте зараз їй особливо тяжко. 54-річна діва доклала чимало зусиль, щоб у 2024 році представити шанувальникам одразу два продукти — авторський фільм та тур. Однак перший не оцінили ні критики, ні глядачі, а другий опинився під загрозою зриву.

Гастролі Лопес не влаштовувала вже 5 років — була зайнята особистим життям. Влітку 2022 року зірка вийшла заміж за Бена Аффлека. Вийшло, як відомо, лише з другої спроби. Весілля вони мали зіграти ще 2003 року, але за кілька днів до урочистостей усе скасували через "підвищену увагу преси".

І ось, через 19 років, Бен і Джен нарешті стали чоловіком і дружиною, почали жити разом, перезнайомили своїх дітей та родичів. Отримавши такий приплив натхнення, Лопес почала записувати новий альбом "This is Me… Now", присвячений почуттям до чоловіка її життя — 51-річного Аффлека.

Одного альбому, щоб передати всю гаму почуттів, виявилося недостатньо, і Джен вирішила зняти фільм "The Greatest Love Story Never Told", що в перекладі означає "Найбільша нерозказана історія кохання". Картина замислювалася як документальна, в якій разом із Джен про "нерозказану історію" треба було розповідати її зірковим колегам та друзям.

Одна людина спочатку виступила проти проєкту, і це був Бен Аффлек.

У фільмі він теж знявся і чесно зізнався, що "довелося прогнутися", і це точно був вихід із зони комфорту. Проте сперечатися з Лопес марно. Ризикуючи відносинами з Аффлеком, вона зняла, причому без інвесторів, на власні 20 мільйонів доларів. На жаль, вкладення себе не виправдали.

За початковим задумом фільм мав підштовхнути інтерес до нового туру, проте квитки на виступи розкуповувалися настільки погано, що Лопес довелося викреслити кілька міст із графіка та поміняти трек-лист. Вона хотіла виконувати лише нові пісні, але тепер до програми включені перевірені часом хіти.

Кажуть, настрій у неї зараз на нулі, що не може не впливати на "погоду" в будинку. За словами наближених до зірок джерел, сім'ю штормить.

До того ж Аффлеку несолодко через свої причини. Його середня дочка, 15-річна Серафіна, оголосила себе Фіном, коротко підстриглася і замість дівочого одягу почала носити речі для хлопців. У зв'язку з цим до дітей актора та його колишньої дружини Дженніфер Гарнер прикута підвищена увага преси, що викликає чимало дискомфорту.

У такі моменти багатьом хочеться змінити обстановку та відволіктися, розпочавши якийсь новий проєкт. І, кажуть, Лопес вигадала, як це зробити. За словами інсайдерів, співачка має намір знову стати матір'ю, щоб їхній союз із Беном назавжди пов'язав спільний син чи дочка.

Троє дітей Аффлека вже підросли — старшій дочці Вайолет 18 років, молодшому синові Семюелю 12. У самої Лопес, нагадаємо, двійнята — 16-річні Макс та Емма.

Зрозуміло, про те, щоб самостійно виношувати малюка, не йдеться. За словами інсайдерів, Лопес має намір залучити сурогатну матір і, як справжня перфекціоністка, яка звикла все контролювати, планує особисто вибрати претендентку.

Говорять, що про спільну дитину з Беном вона мріє не перший рік, проте Аффлек був категорично проти. Чи зможе він відмовити коханій тепер, коли вона так засмучена і потребує втіхи?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *