Серіали про жінок, які подолали життєві труднощі

Серіали давно перестали бути «жуйкою для мізків», все сильніше витісняючи повнометражне кіно зі списку обговорюваних подій. Прем'єру останнього сезону «Гри престолів» дивилося більше 10 мільйонів глядачів — це цілком можна порівняти з результатами популярного бойовика. Цей жанр варто полюбити — щонайменше через кількість тем, які в них розкриваються. Сьогодні ми зібрали для вас кілька чудових серіалів, в яких на шляху у жінок вставали серйозні перешкоди, але вони змогли знайти в собі сили з ними впоратися, інформує Ukr.Media.

Джессіка Джонс / Marvel's Jessica Jones

Навіть якщо ви прохолодно ставитеся до супергеройських саг, цей серіал допоможе переглянути погляди на те, які питання у них зазвичай розкриваються. В центрі історії-дівчина, яка пережила рабство, — божевільний телепат контролював її свідомість, піддаючи зґвалтуванню, катуванню і використовуючи її в своїх інтересах. Навіть після його загибелі їй важко оговтатися: вона відчуває себе вразливою, не довіряє власній сестрі і перебуває в постійному алкогольному сп'янінні. У Джесіки є здібності, вона дуже сильна і вміє літати — хоч і називає це повільним падінням, але суперсили не допомагають їй впоратися з пост-травматичним синдромом.

Дата виходу: 2015

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 26

Розповідь служниці / The Handmaid's Tale

У світі майбутнього більшість жінок втратили здатність до зачаття, так що «фертильних особин» поміщають у спеціальні заклади, щоб створити з них живі інкубатори. У країні панує релігійна теократія, жінкам заборонено навіть читати і ставиться в обов'язок виконувати дрібні доручення по будинку. Після виконання боргу — народження дитини — «служницю» чекає нова сім'я, яка може дозволити собі спадкоємця. Серіал отримав нагороду за кращий драматичний серіал і кращу актрису — Елізабет Мосс.

Дата виходу: 2017

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 22

Помаранчевий — хіт сезону / Orange Is the New Black

Несерйозною мовою про серйозні речі: драма про життя в жіночій в'язниці несподівано вражає своїм гострим гумором та іронією. Сюжет зав'язується навколо історії Пайпер Чепмен — старанна дівчина з хорошої сім'ї, яка прибуває відбувати покарання за справи давно минулих років. Їй доводиться вчитися співіснувати з новими божевільними правилами, прийнятими у в'язниці, знаходити спільну мову з охороною і навіть будувати відносини в умовах перебування за високою стіною.

Дата виходу: 2013

Кількість сезонів: 5

Кількість серій: 130

Велика маленька брехня / Little Big Lies

В центрі історії відразу кілька сімей, які з боку можуть здаватися абсолютно щасливими. Однак одній дівчині доводиться виживати з чоловіком-аб'юзером, інша намагається оговтатися від зґвалтування, а третя з усіх сил намагається знайти спільну мову з новою сім'єю колишнього чоловіка. Складна психологічна драма побудована як детектив, вже з перших хвилин ясно, що хтось з персонажів не залишиться в живих, але абсолютно незрозуміло, що ж сталося. Ознайомитись з історією варто щонайменше через зоряну касту: Ніколь Кідман, Різ Уізерспун, Олександр Скарсгард і Мішель Вудлі.

Дата виходу: 2017

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 14

Коханці / The Affair

Мешканка курортного містечка, що працює офіціанткою, не може оговтатися від втрати дитини. Її шлюб руйнується, і вона не бачить надії в завтрашньому дні — поки не зустрічає письменника, який приїхав на відпочинок з дружиною і дітьми. Між ними зав'язується бурхливий роман, але що примітно, у кожного учасника історії — свій погляд на події. Це виражається в повторюваних флешбеках: слова, які промовив один, абсолютно інакше інтерпретується іншим.

Дата виходу: 2014

Кількість сезонів: 3

Кількість серій: 32

13 причин, чому / 13 Reasons Why

Ця драма була знята за однойменним бестселером Джея Ешера і розповідає історію учениці старшої школи, яка покінчила з собою. Жодних кліше і романтизації — кожен вчинок має значення і може виявитися останньою краплею у чиємусь житті.

Дата виходу: 2017

Кількість сезонів: 2

Кількість серій: 26

Біла принцеса / The White Princess

Короткий британський серіал заснований на однойменному романі Філіппа Грегорі — художньому викладі протистояння Червоної і Білої Троянди. Єлизавета Йоркська, яка втратила більшу частину сім'ї, повинна знайти сили протистояти владній свекрусі, зберегти життя цим спадкоємцям крові та не допустити нової війни в Англії. Зовні нешкідлива, тендітна і молода Ліззі бореться за свої переконання і виходить з усіх лих переможницею.

Дата виходу: 2017

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 8

Етюди про свободу

Ця антиутопія значно відрізняється від інших популярних американських проектів — її виробництво хоч і було натхненне «Чорним дзеркалом», але розроблено на прогнозах розвитку нашої країни. Серіал складається з кількох новел, у кожній з яких розкривається, чим загрожує втручання держави в особисті межі окремих суб'єктів.

У першій історії мова йде про подружню пару, до якої приставляють спеціальних кураторів, у другій — спеціальна комісія відхиляє новий сценарій відомого драматурга, тому що вважала небезпечним дощ у 32 з 64 сцен. Третя ж історія розкриває культ фараона в сучасній обстановці — вся прислуга заможної людини повинна померти разом з нею. Серіал представив телеканал «Дощ» і удостоївся відмінних відгуків від критиків.

Дата виходу: 2018

Кількість сезонів: 1

Кількість серій: 3

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *