Роман Полянський розповів, коли саме почалися стосунки з Гросу і чому

Аліна Гросу і Роман Полянський розсекретили свої стосунки лише навесні 2021 року, при цьому шанувальники вже давно запідозрили пару в тому, що у них роман. Як розповів актор, почуття між ним і Гросу зародилися не відразу. Адже коли вони познайомилися, Аліна була заміжня, як і Роман, який був одружений і виховував дочку. Спочатку Гросу і Полянський дружили. Що ж зблизило пару?

Роман дав інтерв'ю програмі "Зоряний шлях", і розповів про роман з Гросу. Як розповів актор, їх дружба зародилася після його зйомки в кліпі виконавиці. "Ми розговорилися, і мені здалося, ніби я знаю її все своє життя", — згадує чоловік. Роман спростовує чутки про те, що Аліна Гросу стала причиною його розлучення з дружиною. За словами актора, розлад у їхній родині почався ще раніше. Цікаво, що саме проблеми в особистому житті зблизили Романа і Аліну, адже в той момент у співачки став руйнуватися шлюб з чоловіком Олександром, інформує Ukr.Media.

"Тоді ми стали більше спілкуватися, і так зблизилися", — зазначає Полянський. В цей момент пара живе разом, заради Аліни Роман перебрався з Росії в Україну. Чоловік навіть познайомив кохану зі своєю дочкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *