Принц Вільям дав своїй матері Діані зворушливу обіцянку, яку не зумів стримати

Проте була одна річ, яку старший син пообіцяв своїй матері, але не зміг виконати, оскільки вона померла, інформує Ukr.Media.

Більше не принцеса

Життя покійної принцеси Діани продовжує надихати мільйони людей навіть після її трагічної загибелі. Все починалося як у казці: дівчина зустріла свого чарівного принца і стала його дружиною. Але, на жаль, реальне життя не завжди буває таким, як нам би хотілося.

Після розлучення з принцом Чарльзом леді Ді втратила свій королівський титул і право називатися "Її Королівська Високість".

Це означає, що відтепер Діана мала сідати в реверансі перед іншими членами королівської сім'ї, включаючи і її колишнього чоловіка.

Однак Її Величність королева Єлизавета II сказала, що Діана буде і надалі "розглядатися як член сім'ї". Більш того, колишня принцеса продовжувала отримувати запрошення на різні публічні виступи.

Зворушлива обіцянка

За словами колишнього слуги королівського дому, Статі Баррелла, Діана якось розповіла своєму старшому синові Вільяму про втрату свого титулу. Помітивши, наскільки вона засмучена цим фактом, наслідний принц дав сердечну обіцянку своїй матері.

Вільям сказав Діані:

Не хвилюйся, мамо! Я поверну його тобі, коли стану королем!

На жаль, Вільям не міг стримати свою обіцянку до того, як Діана пішла з життя. Але це не робить його поганим сином. Ми всі знаємо, як сильно він любить свою матір!

Принц Вільям постійно нагадує своїм дітям про їх чудову "бабусю Діану" і ділиться з ними приємними спогадами про свою матір.

Гідний приклад для всіх люблячих синів!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *