Позитив розкрив правду про розпад MOZGI: що насправді сталося

Позитив вперше розповів, чому розпався гурт MOZGI, інформує Ukr.Media.

Завгородній вперше прокоментував розпад MOZGI. Кілька років тому гурт був на піку популярності, але їхній репертуар був переважно російськомовним. Після 2022 року вони виступили лише кілька разів. До складу колективу входили Ед, Позитив, Рус, Дядя Вадя та Потап. Однак, Потап виїхав за кордон і не планує повертатися. Позитив зазначає, що не представляє гурт без Потапа. Тому діяльність гурту зараз неможлива. Він також висловився про колегу Дядю Вадю, вважаючи, що у нього є потенціал для успішної сольної кар'єри.

«Дядя Вадя — дуже талановитий вокаліст. Я вважаю, що йому потрібно більше займатися собою. Ми із хлопцями їздили на благодійні заходи без Потапа. Але це має бути бажання всього колективу. Потап — його невід'ємна частина. Без нього все буде неповноцінно. Звісно, MOZGI могли б продовжувати працювати й надалі. Але я радий, що так сталося, адже я розпочав свій сольний проєкт. Я у всьому хочу бачити лише позитивне», — наголосив він.

Нині Олексій успішно розвиває сольну кар'єру та вже презентував кілька хітів, серед яких «А може хочеш? », «Спалахи», «Небо нахилю».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *