Після розлучення з Брітні Спірс Сем Асгарі рветься до Голлівуду

Сем Асгарі, відомий як чоловік Брітні Спірс, подав на розлучення 16 серпня після 14 місяців шлюбу та шести років спільного життя. Однак він уже має чіткі плани на майбутнє після завершення всіх юридичних формальностей. Згідно з інформацією від TMZ, джерела, близькі до Асгарі, повідомили, що він прагне розпочати свою акторську кар'єру, інформує Ukr.Media.

29-річний Асгарі більше не збирається працювати у спортзалі Royal Personal Training, де він раніше був тренером. Він є членом SAG-AFTRA — професійної профспілки, що об'єднує кіноакторів США (SAG) та акторів телебачення та радіо (AFTRA). Як тільки ситуація із страйком в індустрії вирішиться, він має намір заглибитися у зйомки.

«Цікаво, що, крім акторської кар'єри, він також висловив бажання організовувати концерти. До початку страйку він не мав жодних проєктів та й очевидно, що нічого немає й у розробках. Поки що Голлівуд залишається для нього закритий, але він саме цим і займається», — поділилися джерела з TMZ.

Також Асгарі має намір більше часу приділяти своїй родині, особливо після того, як його мати потрапила в ДТП. Нещодавно її виписали з лікарні та підтримка сім'ї їй зараз дуже потрібна. Водночас обговорення життя Брітні Спірс та Сема Асгарі не вщухають. Знайомі пари відзначають, що «Брітні мріяла про казку, але реальність виявилася іншою». Співачка відчувала, що її чоловік не щиро любив її і тепер вона розчарована, що не мала достатньо уваги.

«Він не був тим, хто завжди поряд. Приблизно так: Де він був, коли Брітні знімала всі свої відео в Instagram?». Він пропадав на кілька місяців, йдучи на зйомки, і вона залишалася на самоті. Бували моменти, коли він просто зникав», — кажуть друзі Брітні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *