Ось чому Кейт Міддлтон виписується з лікарні майже одразу після пологів

У Кетрін, герцогині Кембриджської, народилось уже троє чарівних дітей. Цього року Кейт народила третю дитину: жвавого хлопчика. Принц, вагою в 3, 680 грамів народився 23 квітня о 11:01 за місцевим часом у крилі Людо в лікарні Святої Марії.

І всього через сім годин вона разом з принцем Вільямом повернулася до Кенсінгтонського палацу, інформує Ukr.Media.

Це не є незвичним для Кейт Міддлтон, адже вона провела трохи більше 24 годин у лікарні, коли народила принца Джорджа, свою першу дитину, в 2013 році, і близько десяти годин після народження принцеси Шарлотти в 2015 році.

Але для всіх нас це виглядає досить дивно, адже це незвичайно короткий проміжок часу для перебування в лікарні після народження дитини. Дослідження PLOS 2016 року показало, що сьогодні американські матері проводять в лікарні в середньому два дні після нормальних пологів (не стосується близнюків або трійнят), українські ж породілі проводять три дні після пологів у лікарні. Мами у Великобританії залишаються в лікарні в середньому на півтори дні.

Луїза Сілвертон, директор акушерства в Королівському коледжі акушерок, повідомила, що тривалість перебування в лікарні залежить від індивідуальних потреб кожної матері. Акушерки повинні перевірити всі показники, щоб переконатися, що жінки вже готові повернутись додому. Однак, це відбувається за умови, що жінка повністю здорова, має підтримку, яку вона потребує, вдома, і має правильний постнатальний план розвитку дитини, а також хороше медичне обслуговування поблизу. В такому разі повернення додому навіть через п'ять або шість годин після народження може бути абсолютно нормальним.

Інша причина раптової виписки з лікарні специфічна лише для герцогині: її шанувальники. Всі новоспечені матері цінують час, проведений наодинці зі своєю дитиною, але коли ця дитина є п'ятою за чергою до британського престолу, то весь світ хоче потрапити на цю подію і також отримати ті перші спогади. Люди перебували в таборі біля лікарні протягом декількох тижнів, чекаючи народження принца Луї, чергового члена Королівської родини, так само, як і народження принца Джорджа і принцеси Шарлотти. У лікарнях за кілька днів до народження були вивішені знаки "парковка заборонена", щоб допомогти контролювати натовп прихильників. Багато фотографів зраділи, коли герцог і герцогиня Кембриджські уперше з'явилися разом зі своїм маленьким принцем.

Ми не можемо сказати, що ми звинувачуємо Кейт в тому, що вона проводить мало часу у лікарні, щоб уникнути справжнього хаосу під її будівлею, особливо, знаючи, що герцогиня, ймовірно, має вдома найкращу медичну допомогу. Можливо, інші новоспечені мами і мами, які чекають на поповнення у лікарні Святої Марії, в цей час також відчувають полегшення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *