Нова дружина Остапчука влаштувала зустріч із фанатами, але вартість квитків шокувала всіх

Цьогорічна дружина Володимира Остапчука вирішила провести зустріч із фанатами. Проте квитки на неї виявилися платними — по 1200 грн. за штуку. Цю інформацію вона оприлюднила у своїх сторіз в Інстаграм, інформує Ukr.Media.

На це звернув увагу Богдан Беспалов та розкритикував Полтавську. За його словами, підписники дружини Остапчука висловили незадоволення через вартість квитків. Дехто висловив думку, що було б краще організувати зустріч на благодійній основі для підтримання ЗСУ.

«Мені складно зрозуміти, хто взагалі цікавиться цією леді, яка є доповненням до Остапчука. Вона абсолютно нецікава та не потрібна без Остапчука. Жодна людина з шоу-бізу не спілкується з нею і навіть ті, хто спочатку хотів, відгородилися від неї», — зазначає блогер.

Беспалов також звернувся до неї зі словами:

«Полтавська, ти абсолютно нікчемна, нецікава в інформаційному плані… Не має значення, що ти робиш, це ні до чого не приведе, не додасть популярності, уваги. Тебе не цитуватимуть. Ти буденність».

На його думку, навіть якщо вона запросить Остапчука та Анатолія Анатоліча, квитки коштуватимуть 500 грн. "Полтавська, ти — горе-Титанік, а не селебріті", — доповнює Беспалов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *