Неможливо повірити: так виглядають актори шоу «Каламбур» в наші дні

Сьогодні телеканали раді запропонувати глядачеві безліч розважальних шоу на будь-який смак. Групові сценки, сольні виступи стендап-коміків, гумористичні серіали — кожен може знайти собі щось до душі. Однак про «Каламбурі» не забувають навіть зараз, у вік засилля потішних програм, передає Ukr.Media.

Перший сезон тележурналу з'явився в ефірі в 1996 році, а останній, шостий, закінчився у 2001-му. Але яскраві персонажі, які запам'ятовуються, і різноманітність рубрик «Каламбуру» зробили його справжньою легендою в сфері гумористичних шоу.

Хто не пам'ятає безжурного і мужнього Командора, божевільного Професора, винахідливого Мужика з нерозлучним другом — Морячком і, зрозуміло, неперевершену міс Бурпл?

З усім різноманіттям ролей «Каламбуру» справлялося всього п'ятеро акторів. Зрозуміло, першим з них треба згадати Юрія Стицковського, керівника проекту.

Колишній чоловік Евеліни Бледанс був беззмінним ведучим програми, а ще виконував головні ролі відразу в двох її рубриках. У «Залізному капуті» Юрій грав зарозумілого командира німецького танка, а в «Крутому піке» став тим самим легендарним Командором, головною причиною бід невдалого «Бройлера-747»!

53-річний Вадим Набоков найбільше запам'ятався глядачам по ролі Морячка з «Села дурнів». Варто зауважити, однак, що актор, як і більшість його колег, має технічну освіту.

Переїхавши з рідного Краматорська до Одеси, Вадим працював у комік-театр «Сусіди», де познайомився з Тетяною Івановою. У 1996 році, коли почався «Каламбур», гумористи стали сім'єю. З тих пір вони нерозлучні.

Сама ж Іванова — Стюардеса з «Крутого Піке» і Баба з «Села дурнів» згадує, що спочатку вони з Вадимом лише дружили. Набоков навіть згадував, що з першого погляду Тетяна йому як жінка не сподобалася.

Сьогодні, однак, їхньому шлюбу уже пішов 22-й рік. Подружжя разом виховують двох дітей і як і раніше спільно працюють у гумористичному жанрі.

В першу чергу ми пам'ятаємо Олексія Агопяна по ролі нервового, але спритного другого пілота Дринкінса. Однак під маскою Ведмедя з «Села дурнів» переховувався теж він.

Олексій довгий час мріяв розширити свій репертуар, проте режисери бачили в ньому виключно коміка. Лише нещодавно Агопяну посміхнулася удача: в серіалі «Таємнича пристрасть» чоловік отримав роль Булата Окуджави!

Мало хто з глядачів знає, наскільки серйозним був внесок Сергія Гладкова в успіх «Каламбуру». Комік блискуче виконав роль вусатого Дядька з «Села дурнів», самого впізнаваного персонажа кіножурналу.

Але крім цього, Сергій ще й написав більшу частину яскравих реплік героїв, адже саме він був сценаристом шоу. Після закриття «Каламбуру» Гладков продовжив працювати в якості сценариста. На сьогоднішній день він встиг взяти участь у створенні безлічі фільмів і серіалів!

Не можна писати про «Каламбурі» і забути при цьому про легендарну Бджолу! Це створення було дітищем Олександра Алексєєва, бутафора і реквизитора тележурналу. Сміховинну комаху призначили в напарники Ведмедю, і вона дуже сподобалось глядачам.

З часом Бджола стала частиною мережевого фольклору російського сегменту Інтернету. До нещастя, сама лялька загубилася під час одного з переїздів трупи.

Ну а тих, кому тепер нестерпно захотілося переглянути «Каламбур», запрошуємо згадати останню серію рубрики «Круте піке» — тієї самої, яку нарівні з «Селом дурнів» називали найсмішнішою частиною шоу. Сеанс ностальгії відкрито!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *